tv3.lv

Mīlīgi vai dumji? Tauta izsmej sabiedrības dāmu apsēstību ar suņu purniņiem

Latvijas šovbiznesā uzplaiksnījusi kāda īpatnēja tendence – sabiedrības dāmas, kuras vairs nav tīņa gados un jau pašas var lepoties ar atvasēm, savos “Instagram” stāstos regulāri atrādās ar virtuāliem dzīvnieku purniņiem un austiņām. Skaties.lv lasītāji internetā uzsākuši asas diskusijas par to, vai cienījamām dāmām un mammām pieklājas tā māžoties.

2019. gada 28. martā 16:20

Vētrainās diskusijas internetā pēc tam, kad kādā no savām tiešraidēm populārā skaistumkopšanas speciāliste un divu dēlu mamma Kristīne Deimone veltīja skarbus vārdus meitenēm, kuras “kačā presīti” trenažieru zālē. Kas vainas presītei? Lasi TE!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tiesa, dāmas internetā sākušas diskutēt ne par tematu, par ko izsakās Deimone, bet paskatu, kādā viņa to dara. Pieaugusī sieviete “Instagram” tiešraidē greznojusies ar virtuālu suņa purniņu un austiņām. Un viņa nav vienīgā.

Kā dzīvnieciņu sevi sociālo tīklu tiešraidēs regulāri prezentē arī divu meitu mamma Katrīne Sauliete, arī šovu zvaigzne Aija Dembovska pēdējā laikā bildēs vairs nav redzama bet izskaistinājumiem no dzīvnieku pasaules.

Iespēja savu bildīti vai video papildināt ar dzīvnieku maņu orgāniem virtuālajā pasaulē parādījās jau pirms dažiem gadiem. Parasti šī aktivitāte īslaicīgi uzrunā meitenes pārejas vecumā, tāpēc pieaugušo lēdiju māžošanās ne pa jokam aizkaitinājusi citas dāmas.

“Tie suņa purni… Kā man viņi “besī”! Un pēc tam apvainojas, kad viņas nosauc par kucēm,” viedokli paudusi kāda lasītāja Linda.

Kāda cita gan viņai aizrādījusi, ka ir “neveselīgi un toksiski” izsmiet citu izskata dēļ.

“Tāpat kā toksiski ir pieaugušai sievietei uzvesties kā tīnei, fotografējoties ar dzīvnieku purniem uz sejas. Kaut kā nespēju uztvert nopietni tādas sievietes,” turpinājusies diskusija, kas izvērtusies par kašķi par sievietes tiesībām patriarhālā sabiedrībā.

Arī citas lasītājas iesaistījušās sarunā, uzjautrinoties, ka izdaudzinātajām skaistulēm jāuzlabo izskats ar sunīšu filtriem un vai tiešām par sabiedrības dāmu saukties pelnījusi sieviete, kura virtuālajā pasaulē nejūtas ērti bez suņa purniņa.

Lasītājas izpriedušas, ka īstai lēdijai nepiedien ne gozēties šādā veidolā, ne rīkot agresīvas “Instagram” tiešraides.

“Ko var cepties!? Tas ir viņas augums, viņas dzīve un izvēle! Ja nepatīk, neskatieties! Ja Jūs nosodāt, tas liek aizdomāties, ka apskaužat! Visu cieņu meitenei, viņa sasniedza to ko gribēja un viņai tas patīk! Tas ir pats galvenais!” dāmu izvēli argumentējusi aizstāve.

Nebeidzamajā diskusijā iesaistījušies arī kungi, uzjautrinoties, ka “īpaši jancīga tā, kas ar kāmi sapārota uz bildes. Ēdiet tabletes un izaugs ūsas”.

Vai Tev patīk, ka dāmas virtuālajā vidē izdaiļo sevi ar suņu purniņiem?

Paldies par balsojumu!

Rezultāti:

14% - Jā, izskatās piemīlīgi.

86% - Nē, tas ir muļķīgi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm