tv3.lv

Nedēļa šovbiznesā: Didrihsone stāvoklī, Miglāne nobar kritiķus, “X Faktora” balsojuma rezultāti

Ziemassvētku nedēļa pašmāju šovbiznesā izvērtusies sevišķi raiba un notikumiem bagāta, un Skaties.lv piedāvā atskatīties uz krāšņākajiem brīžiem, kas populārus ļaudis bija piemeklējuši šonedēļ.

2021. gada 26. decembrī 10:29

Par vienu no šīs nedēļas lielākajām zvaigznēm kļuva uzņēmēja un influencere Elīna Didrihsone – viņa paziņoja, ka kopā ar vīru Nauri drīzumā kļūs par vecākiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kamēr par šova ”X Faktors” ceturtās sezonas uzvarētāju kļuvusī Grēta Grantiņa turpināja baudīt triumfa prieku, tapa zināmi šova fināla balsojuma rezultāti. Atklājās, ka šova uzvarētāju noteica 2287 balsu starpība.

Bez ļaužu uzmanības nepalika arī dziedātājs Normunds Rutulis. Kā plašākai sabiedrībai tapa zināms šonedēļ, populārais skatuves mākslinieks 50 gadu vecumā ir kļuvis ir vectētiņu.

Ziņu virsrakstos pat vairākkārt šonedēļ izdevās nokļūt dziedātājai un influencerei Adrianai Miglānei. Pēc tam, kad viņa paziņoja, ka tikusi pie krūšu implantiem, viņas sekotāju reakcija uz to izrādījās dažāda, un Miglāne nelaida garām izdevību kritiķus un nelabvēļus nostrostēt.

Drīz vien pēc tam plašāka sabiedrība uzzināja, ka tiesa Miglānei atstājusi spēkā Patērētāju tiesību aizsardzības centra piemēroto sodu.

Ziemassvētku laikā ar ģimenisku fotogrāfiju savu uzticamo atbalstītāju pulku iepriecināja pazīstamais ārsts un politiķis Hosams Abu Meri – viņš publiskoja skaistu bildi, kurā pozē kopā ar savām meitām.

Starp ļaudīm, par kuriem dzīva interese saglabājusies vēl ilgi pēc tam, kad viņi uzmirdzējuši TV ekrānos, ir trīs bērnu māmiņa Gunita Bižāne. Šonedēļ, uzvirmojot runām par viņas ceturto grūtniecību, viņa kārtējo reizi nokļuva uzmanības centrā.

Apgriezienus uzņēmis pašmāju TV šovs ”Boksa akadēmija”, un šīs nedēļas sērijā Kristapa Zuša komandai bija iespēja atpūsties karstā pirts ballītē. Un kas gan būtu ballīte bez meitenēm?! Puišus iepriecināja skaistā Loreta.

Savukārt mūzikas draugu uzmanību šajā nedēļā saistīja gan jaunais gadumijas hits, ko iedziedājuši četri populāri pašmāju mūziķi, gan kristīgās mūzikas izpildītājas Ditas Svarupas jaunākais veikums “Cerību nest”, kas ir veltījums ikvienai sērojošai sirdij.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm