tv3.lv

Nedēļa šovbiznesā: drausmā nāve seriālā, jezga ap Margaritas mitekli, "Lauku sētas" Daces pusdienas

Pašmāju šovbiznesa fani un draugi šajā nedēļā tika lutināti ne pa jokam, un īpašu sabiebrības uzmanības izpelnījās televīzijas šovos jau iepazīti ļaudis. Skaties.lv piedāvā atskatīties uz šīs nedēļas karstākajiem un apspriestākajiem izklaides notikumiem.

2020. gada 18. oktobrī 9:48

Šajā nedēļā visvairāk uzmanības baudījusi kolorītā Margarita Kolosova, kura pirms vairākiem gadiem uzmirdzēja šovā “X Faktors”, bet šonedēļ četrus vakarus skatītājiem bija iespējams sekot līdzi viņas gaitām izklaidējošajā kulinārijas šovā “Gandrīz ideālas vakariņas”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Īpaši apspriest kļuva vakars, kad raibā kompānija ciemojās pie viņas Rogovkā. Pēc raidījuma noskatīšanās ļaudis neslēpa sašutumu par viņas mājās valdošo nekārtību. Savukārt Margarita Skaties.lv atzina, ka viņai šī kritika ir kā pīlei ūdens. Plašāku skaidrojumu lasi šeit!

Oktobra sākumā plašas diskusijas izraisīja ziņa, ka jau tā smalkā “Lauku sētas” Dace stresa dēļ notievējusi līdz 31 kilogramam. Reaģējot uz fanu satraukumu, Dace šonedēļ Skaties.lv atrādīja attēlu, kurā redzams, kas tad ir viņas pusdienu šķīvī. Vairāk lasi te!

Plašākā redzeslokā šonedēļ nonāca kāds īpašs stāsts par “Lauku sētas” jaunās sezonas varoni. Viena no dzīves pieredzējušākajām dalībniecēm spēlē ir 50 gadus vecā Iveta Krieviņa no Liepājas. Dalībnieki Ivetu mīļi iesaukuši par Omi, taču, kad jādara darbs, Iveta nav nekāda omīte! Viņas dzīvesstāstu lasi te!

Kopš septembra Krievijas šovbiznesā par sevišķi apspriestu kļuvis striptīzdejotājs Tarzāns un viņa attiecības ar sievu un agrāko draudzeni. Kā īpašu kārumu uz zelta paplātes šonedēļ savu kailfoto publiskoja Tarzāna bijusī mīļākā, aktrise Anastasija Šuļženko. Vairāk par peripetijām plašajā kaimiņzemē lasi šeit!

15. oktobra vakars īpaši spraigs izvērtās pašmāju seriāla “Nemīlētie” faniem. Bojā gājis viens no galvenajiem seriāla tēliem, Jurija Djakonova atveidotais Žora. Turklāt viņa nāve bijusi baisa un sāpīga… Vairāk lasi šeit!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm