tv3.lv

Nedēļa šovbiznesā: Gunta Veita šķiršanās, patiesība par Balvu Gunāra turīgumu, Borisovas seksa video

Nedēļā, kas noslēdzas ar Valentīna dienu, mīlas jomā piedzīvoti vairāki spraigi notikumi – nākušas gaismā ziņas ne tikai par vairāku populāru ļaužu šķiršanos, bet arī par jaunu attiecību uzsākšanu. Skaties.lv piedāvā atskatīties uz karstākajiem un apspriestākajiem izklaides notikumiem šonedēļ.

2021. gada 14. februārī 10:09

Nedēļas sākumā kļuva zināms, ka pēc gandrīz četru gadu kopā būšanas izjukušas slavenā mūziķa Gunta Veita un par viņu 35 gadus jaunākās šovu zvaigznes Elenas Kalickas attiecības. Abi izšķīrušies īsi pirms Ziemassvētkiem. Vairāk lasi šeit!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Nedēļas turpinājumā par šķiršanos ziņoja arī  TV3 šovā ”Stilistu kaujas” iepazītā Gunita Bižāne  – attiecības ar Mārtiņu no Jelgavas puses, kas pērnā gada rudenī sākās tik cerīgi un daudzsološi, tomēr ir izirušas. Vairāk lasi te!

Tikmēr ar jaunumiem par pozitīvu pavērsienu privātajā dzīvē nāca klajā ballīšu autobusa vadītājs Edgars, kurš pērnruden spilgti uzmirdzēja šovā ”Operācija: Jauna dzīve”, – pēc šķiršanās no sievas viņš izveidojis jaunas attiecības.

Ņemot vērā, kādā veidā abi viens otru atrada, tas, kā sarunā ar Skaties.lv spriež Edgars, bijis īsts kosmosa pirksts. Vairāk par to, kas ir viņa draudzne, un kā abi satikās, uzzini te!

Īpašu nācijas uzmanību šonedēļ izpelnījusies arī kāda ārvalstu daiļava. 44 gadus vecā televīzijas šovu zvaigzne, raidījumu vadītāja Dana Borisova atzinusies, ka internetā noplūdis video, kurā viņa redzama veicam seksuālas darbības. Skandalozā personība nemēģināja noliegt acīm redzamo, vien piebilda, ka tā ir viņa no “iepriekšējās dzīves”. Vairāk lasi te!

Skaudri fakti atklājušies par iepazīšanās šovu zvaigzni Gunāru Sārtaputnu no Balviem. Pēc plātīšanās par ballēšanos saimnieks nonācis policijas redzeslokā, un sarunā ar Skaties.lv saimnieks šonedēļ paziņoja – iespējamais sods viņu nesatrauc.

Kā atklāja Gunārs, kurš, startējot mīlas šovos, radījis turīga lauksaimnieka iespaidu, patiesībā viņam esot piešķirts trūcīgā statuss, neapmaksāti naudas sodi krājas gadiem un jauni sodi nebaida – no viņa tāpat neko atņemt nevarot. Vairāk lasi te!

Skaistus jaunumus pavēstīja Liepājas teātra aktieris Edgars Pujāts – viņš un viņa sieviņa Marta šīs vasaras plaukumā kļūs par vecākiem trešajam bērniņam. Gaidāmais bērniņš būs Pujāta piektā atvase. Kā aktieris jūtas daudzbērnu tēva statusā, lasi te!

Eksperimentam ar savu vizuālo tēlu nesen ļāvusies TV3 šovā ”Operācija: Jauna dzīve” iepazītā transpersona Madara Marta Šterna – viņa nokrāsojusi rozā matus. Madaras matu stāstu lasi šeit!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm