tv3.lv

Nedēļa šovbiznesā: “Lauku sētas” Evas neticamās pārmaiņas, rīdziniece ar milzu krūtīm, plastisko operāciju šova pirmie rezultāti

Novembris iesācies ne vien ar rekordsiltu laiku, bet arī spraigiem notikumiem televīzijas ekrānos un populāru ļaužu dzīvēs. Nedēļas izskaņā Skaties.lv piedāvā atskatīties uz karstākajiem un apspriestākajiem notikumiem, kas izklaides draugus šonedēļ bija interesējuši visvairāk.

2020. gada 8. novembrī 10:18

Šova ‘’Lauku sēta’’ ceturtās un piektās sezonas dalībnieci Evu uz ielas šobrīd, iespējams, neatpazītu pat lielākie spēles fani. Sieviete, kura šovā sevi pieteica kā brangu un mutīgu slikto meiteni, kura vajadzības gadījumā gatava izlamāt un citādi izmācīt slinkākos dalībniekus, divu gadu laikā mainījusies kā iekšēji, tā ārēji.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Eva atbrīvojusies no 38 kilogramiem, atbrīvojusies no mielēm, kas palikušas pēc vīrieša sāpīgas nodevības un sakārtojusi savu iekšējo pasauli. Eva ir atdzimusi jaunā veidolā un gatava pāršķirt jaunu, skaistu lappusi savā dzīvē. Evas pārmaiņu stāstu lasi šeit!

Plašākā redzeslokā šonedēļ nonāca īpaši stāsti par “Lauku sētas” jaunās sezonas varoņiem. Ingus Belanoška spēlē šobrīd sevi parādījis kā centīgu strādnieku, un skatītāji nemaz nenojauš, ka aiz neuzkrītošās ārienes slēpjas mīlas, vilšanās un nodevības pamatīgi paplosīta sirds. Ingus uztic Skaties.lv savu dzīvesstāstu, kurā spēka gadi pakārtoti mīlasstāstam ar skumjām beigām. To lasi šeit!

Viena no spēcīgākajām pretendentēm uz uzvaru ”Lauku sētā” ir simpātiskā liepājniece Venēra Ronkauska. 51 gadu vecā trīs bērnu mamma, kura lepojas arī ar mazdēliņiem, spēlē nekādas omītes iespaidu neatstāj – Venēra ir ne mazāk spēcīga par vīriem, un ne mazāk izskatīga par 20 un 30 gadus jaunajām konkurentēm. Viņas stāstu lasi te!

Plastisko pārvērtību šova ”Operācija: Jauna dzīve” šīs nedēļas raidījumā skatītājiem bija iespēja novērtēt projekta pirmās finālistes astoņu bērnu mammas Karīnas Ceriņas pirmās lielās pārvērtības – 33 gadus vecajai sievietei beidzot izdevās piepildīt sapni par žilbinošu smaidu, par ko viņa bija sapņojusi gadiem.

Šova jaunākajā raidījumā tika arī noskaidrots priekšpēdējā fināliste, un iespēju piedzīvot pārvērtības un spert soli pretim jaunai dzīvei ieguva 31 gadu vecā sociālo mediju speciāliste Danēla Krūmiņa no Rīgas. Vairāk Danēlu lasi šeit!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Nedēļas vidū kulinārijas šovā “Gandrīz ideālas vakariņas” viesus pie sevis uzņēma grupu “Pienvedēja piedzīvojumi” un “The Sound Poets” bundzinieks Pēteris Lunde, taču lauvas tiesu uzmanības šajā vakarā izpelnījās abas viešņas, proti, influencere Juta Valdmane draudzīgi pazobojās par dziedātāju Alisi Haijimu. Vairāk uzzini šeit!

Savukārt nedēļas noslēdzošajā raidījumā savas kulināra un namatēva dotības bija kārta pierādīt regeja mūziķim un dīdžejam Horenam Stalbem. Viņš jaunos draugus bija uzaicinājis ne uz savu, bet draugu dzīvokli, bet trīs ēdienu gatavošanu novēla uz sava vecākā dēla pleciem, kas ne visiem ciemiņiem šķita godīgi. Vairāk lasi šeit!

Šonedēļ kļuva zināms, ka par precētu sievu kļuvusi mākslas centra “Zuzeum” direktore un grāmatžurnāla “Benji Knewman” radītāja Agnese Kleina, kura uzskatāma par vienu no pirmajām Latvijas influencerēm. Kāzas notikušas slepenībā, un par Agneses vīru kļuvis kino eksperts Sergejs Musatovs. Vairāk lasi šeit!

Bez šovbiznesa draugu uzmanības nepalika arī kāds notikums plašajā kaimiņvalstī. Krievijas prese raksta, ka humorista Jevgeņija Petrosjana bijusī sieva, humoriste Jeļena Stepaņenko un Jevgeņija meita Biktorīna izteikušas šaubas, ka satīriķa tagadējā sieva Tatjana Bruhunova laidusi pasaulē viņa bioloģisko dēlu. Sievietes apšauba, ka mazais Vagans ir patiess Petrosjana bagātību mantinieks. Vairāk uzzini te!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm