tv3.lv

Nedēļa šovbiznesā: Madaras Kivičas jaunā mīla, Markus Riva vakcinējas, slavenā boksere vakariņu šovā

Aizejošā nedēļa pašmāju šovbiznesā izvērtusies gana spraiga, bet tautas uzmanību piesaistīja arī ne mazums krāšņu notikumu ārvalstīs. Nedēļas izskaņā Skaties.lv piedāvā atskatīties uz nozīmīgākajiem un apspriestākajiem izklaides notikumiem.

2021. gada 25. aprīlī 10:10

“Influencere” un divu meitu māmiņa Madara Kiviča pirms mēneša lika noprast, ka vairāk nekā divus gadus pēc šķiršanās no mūziķa Andra Kiviča viņas sirds ir aizņemta. Šonedēļ viņa šo faktu apstiprinājusi. Vairāk lasi te!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mūziķis un šova “X Faktors” vadītājs Markus Riva, kurš kopš marta uzturas ASV, šajās dienās pastāstīja, kāda ir viņa pašsajūtas pēc vakcīnas pret Covid-19, ko viņš saņēmis Amerikā.

Šovā “Gandrīz ideālas vakariņas” šajā nedēļā bija sapulcināta raiba sportistu kompānija, un viņu vidū īpašu skatītāju uzmanību izpelnījās titulētā boksere Agnese Boža. Vakariņās pie hokejista Jēkaba Rēdliha viņa piedzīvoja mulsuma pilnus mirkļus, bet, pirms vakariņu maratons noslēdzās Agneses vadībā, skatītājiem bija iespēja novērtēt, kā kopā ar savu draudzeni dzīvo Latvijas labākā boksere.

Boksere Boža šķendējas par viesu atnestajām dāvanām

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pirms vairākiem gadiem Krievijas seriāls “Папины дочки” jeb “Tētuka meitiņas” lielu popularitāti bija iemantojis ne tikai Krievijā, bet arī kaimiņzemēs, par zvaigznēm padarot Miroslavu Karpoviču, Ļizu Arazamsovu un Darju Meļņikovu. Šonedēļ bez krievu šovbiznesa draugu Latvijā ievērības nepalika stāsts par Meļņikovas pieciem gadiem “verdzībā”.

Tāpat ļaudis Latvijā aizrāvis Krievijas estrādes primadonna Allas Pugačovas un humora zvaigznes Maksima Galkina kaimiņu stāsts par to, kā ir dzīvot blakus slavenajam pārim.

Par godu prinča Luisa trešajai dzimšanas dienai Kensingtonas pils publiskoja jaunu puisēna fotogrāfiju, kuras autore ir viņa māmiņa – Kembridžas hercogiene Ketrīna. Burvīgo foto apskaties te!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm