tv3.lv

Nedēļa šovbiznesā: mīlas šova cerīgais pāris, nesalaužamā Didrihsone un ”slepenie” bērni

Februāris Latvijas šovbiznesā izskanējis uz pavasarīgu cerību nots. Šova “Nākamā pietura: Mīlestība” jaunā sezona sākusies ar cerībām uz īstu mīlas pāri, pēc skandāla ar jaunu krāšņumu pretī pavasarim atplaukusi Elīna Didrihsone, un baudīt Rīgu kopā ar jauno sievu Annu Sedakovu Rīgā ieradies Jānis Timma. Skaties.lv apkopoja šovbiznesa notikumus, kas latviešus šonedēļ visvairāk satrauca.

2021. gada 28. februārī 11:40

Vai beidzot būs pāris mīlas šovā?

“Nākamā pietura: Mīlestība” pirmajā sezonā neviens īsts pāris tā arī neizveidojās, taču otrā sākusies ļoti cerīgi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Otrajā raidījumā viens otram JĀ teica tikai Gints un Leina. Pēc desmit dienām, satiekot Leinu un Gintu, lai filmētu Go3 mīlas šova pielikumu “Nākamā pietura: Otrais randiņš”, jaunieši atklāja, ka šajā laikā ir tikušies jau divas reizes.

Pirmajā reizē viņi devušies romantiskā pastaigā pa Ogres Zilajiem kalniem, otro reizi Gints apciemojis Leinu viņas jubilejā, uzdāvinājis ziedus, saldumus un nospēlējis vairākus skaņdarbus uz klavierēm. Telefoniski jaunieši iepazinušies arī ar viens otra ģimenēm.

Diemžēl stāsts, kas iesākās cerīgi, drīz vien pārtrūka. Kāpēc tā? Ginta stāstu lasi TE!

“Afigennā” Didrihsone turpina cīnīties

Tikmēr Elīna Didrihsone pēc skandāla, kas sekoja viņas izteikumiem par minoritātēm, atkal ir slavas virsotnē.

“Es jūtos “afigenna”, laukā ir perfekts laiks – it kā ir sniegs, bet esmu vestītē, un man ir ļoti labi. Un es neesmu sagurusi.

Man būtu kājas gaisā jāceļ un jākunkst no tā, ka esmu piekususi pa šo nedēļu, bet tā nav,” Latvijai pēc skandāla paziņoja Elīna.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vēlāk viņa “Instagram” stāstiņos atskatījusies uz notikušo un atzinusi, ka viņas atklātība un patiesums ticis izmantots pret viņu. Meitene publiski pastāstījusi par popularitātes ēnas pusi un uzsvērusi – lai gan nav viegli, viņa turpinās strādāt!

Ar atbalsta runu Elīnai klajā nācis arī “Lauku sētas” Ingus. “Es esmu Elīnas pusē. Un es uzskatu, ka viņa šajā gadījumā ir cietēja, jo, aizstāvot ģimenes vērtības, saskārusies ar homoseksuāļu agresiju. Vai tā tādā gadījumā nav ģimenes vērtību diskriminācija?” aizdomāties aicina Ingus. Vairāk lasi TE!

Noslēptas grūtniecības un pieauguši bērni

Februāra izskaņā nācija atkal trina mēles par slavenību atvasēm. Interesanti, ka pandēmijas laikā daudzas mammas izvēlas slēpt grūtniecību un mazulīša dzimšanu faniem pasniegt kā pārsteigumu.

Lielu interesi izpelnījās aktrises Ievas Florences stāsts par izvēli grūtniecības faktu slēpt pat no tuviem draugiem. Pāris atklāja arī, kā nosaucis dēliņu. 

To, ka jau pavisam drīz pasaulē laidīs bērniņu, par ko pat nenojauta, paziņoja arī pasaulslavenā dziedātāja Elija Goldinga. Viņas gaidību laika foto apskati TE!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sakarā ar peripetijām ģimenes dzīvē sabiedrības uzmanība atkal pievērsta savulaik superpopulārajai Britnijai Spīrsai. Tīņu zvaigzne nu jau ir pieaugusi sieviete, un lepojas ar brašiem dēliem. Britnijas foto kopā ar pusaugu dēliem apskati TE!

Tikmēr mums Latvijā ir savas megazvaigznes – basketbolists Jānis Timma. Viņš šonedēļ kopā ar sievu Annu Sedokovu ieradās Rīgā, kur pavadīja laiku ar savu dēliņu.

Bet vai Timmas bijušo sievu Sanu tikām atkal izklaidē Kaspars Saulietis? Lasi TE!

Skaties.lv novēl lasītājiem saulainu marta sākumu un izsaka cerību, ka līdz ar pirmajiem pavasara ziediem pretim mīla saulei strauji plaukt sāks arī Latvijas šovbizness.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm