tv3.lv

Nedēļa šovbiznesā: pavērsiens Linitas pirmajā randiņā, Gogena šķiršanās, Zuzānu kopīgais ceļojums

Noslēgumam tuvojas kārtējā raibā nedēļa Latvijas šovbiznesā, un Skaties.lv piedāvā atskatīties uz aizraujošākajiem notikumiem TV ekrānos un populāru ļaužu dzīvēs, kas izklaides draugus šonedēļ bija interesējuši visvairāk.

2021. gada 17. oktobrī 10:10

Nācija ar lielu aizrautību arī šonedēļ bija sekojusi līdzi notikumiem Go3 šovā “Saimniece meklē vīru”. Un negaidīts izvērtās dziedātājas Linitas Mediņas randiņš ar kautrīgo kurzemnieku Māri. Vairāk lasi te!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tikmēr TV3 iepazīšanās šovā “Saimnieks meklē sievu” lielu tautas uzmanību šajā nedēļā iemantoja Rundāles saimnieks Austris. Šīs sezonas vecākais saimnieks, dodoties randiņā ar Inetu, pastāstīja, kāda ir viņa sapņu sieviete. Kunga atbilde vienaldzīgu neatstāja daudzus šova skatītājus. Vairāk lasi te!

“Saimnieks meklē sievu” fanu vidū bez ievērības nepalika sezonas pieprasītākā puiša Pētera un šerpās Annas pārpratums. Vairāk lasi te!

Skatītājiem saistošs šonedēļ izvērtās arī izklaidējošais kulinārijas šovs “Gandrīz ideālas vakariņas”, kurā ciemiņus pie sevis uzņēma kāds pavisam īpašs cilvēks un uzvirmoja intriga, kāda šovā vēl nebija bijusi. Vairāk lasi te!

Pēc šķiršanās miljonārs, azartspēļu biznesa turētājs un mākslas mecenāts Jānis Zuzāns ar nu jau bijušo sievu mecenāti un mākslas kolekcionāri Dinu Zuzāni nesen bija devušies kopīgā atpūtas braucienā uz siltajām zemēm. Vairāk lasi te!

View this post on Instagram

A post shared by Dina Zuzane (@dinazuzane)

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kāda cita Krievijas šovbiznesa zvaigzne – žurnāliste un TV personība Ksenija Sobčaka – nesen braukusi automašīnā kopā ar savu komandu un iekļuvusi autoavārijā. Negadījumā gājuši bojā divi cilvēki, un, pēc policijas ziņojuma, slavena dāma tikusi cauri bez smagiem miesas bojājumiem. Vairāk lasi te!

Septembra vidū krievu šovmena Gogena Solnceva sieva Jekaterina Tereškoviča paziņoja, ka viņai apnikuši vīra izgājieni un viņa vēlas šķirties. Pāra atbalstītāji neticēja vārdu nopietnībai, taču šonedēļ tapa zināms, ka Gogens un Katja patiesi izšķīrušies. Turklāt tas noticis nez bez skandāla – Katja piesolījusi bijušo ietupināt cietumā.

Tikmēr Gogens atklāja, ka pēc šķiršanās mierinājumu meklē pensijas vecuma prieka meitu skavās. Vairāk lasi te!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm