tv3.lv

Nedēļa šovbiznesā: Reinika attiecības, Linitas vienīgā iztika, ”X Faktorā” izbalsotās Dionas asaras

Pašmāju šovbiznesā nedēļa izvērtusies gana raiba, un tautas uzmanību piesaistīja arī vairāki notikumi ārvalstīs. Nedēļas izskaņā Skaties.lv piedāvā atskatīties uz apspriestākajiem un aizraujošākajiem izklaides notikumiem.

2021. gada 12. decembrī 10:10

“X Faktora” pusfinālā tika noskaidroti trīs jaunie mūziķi, kuri sacentīsies par uzvaru šova ceturtajā sezonā, lai iegūtu 10 000 eiro un ekskluzīvu līgumu ar mūzikas ierakstu kompāniju ”Universal Music”. Soli pirms vērienīgā fināla šovu pameta jaunā dziedātāja Diona Liepiņa. Kas viņai bija sakāms pēc izbalsošanas, lasi te!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tikmēr bukmeikeri par ticamāko kandidāti uz uzvaru šovā nosauca Grētu Grantiņu. Vairāk par prognozēm lasi te!

Šajā nedēļā dalībai TV3 šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” bija piekritusi raiba četrotne – cits pēc cita gatavoja un viesus uzņēma mūziķis Jānis Stībelis, sabiedrisko attiecību speciāliste Paula Roze, pirtnieks Juris Batņa un komiķe Džemma Sudraba, kura šajā kompānijā izcēlās visvairāk.

Gods atklāt vakariņu maratonu bija ticis tieši Džemmai, un viņa bija nolēmusi viesus cienāt ar ”vissliktāko ēdienu, ko var ēst kameru priekšā”. Vakariņās pie Jāņa Džemmu neslēpa sašutumu par tekilas dzeršanu, bet vakars pie Paulas, Dzemmasprāt, bija par īsu, savukārt par vakariņām pie Jura viesu domas atšķīrās.

Mūziķis un dažādu TV šovu vadītājs Lauris Reiniks un viņa māsa Rūta Reinika-Preisa uzskatāmi par īstu paraugu, ja runa ir par lieliskām brāļu un māsu attiecībām. Šonedēļ intervijā žurnālam ”Ieva” viņi pastāstīja ko vairāk par lielo saskaņu abu starpā, kā arī Lauris atklāja, kādēļ publiski nerunā par savām attiecībām.

Šonedēļ tapa zināms, ka kantri mūzikas zvaigznei Linitai Mediņai, kura lielu popularitāti iemantoja, piedaloties TV šovā ”Saimniece meklē vīru”, kopš pavasara sveču darināšana no hobija kļuvusi par viņas vienīgo iztikas avotu. Vairāk lasi te!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ar lielu aizrautību Latvijā tiek sekot līdzi arī vienam no šā gada Krievijas šovbiznesa lielākajiem skandāliem, kad šovmenis Gogens Solncevs šķīrās no 70 gadus vecās pensionāres un drīz vien apprecēja viņas meitu. Kāzas bija notikušas tādēļ, ka Gogens domāja, ka Poļina ir stāvoklī, bet nesen atklājās, ka tie ir salti meli. Vairāk par Gogena nedienām lasi te!

Kolorītā amerikāņu dziedātāja Nikija Mināža šonedēļ svinēja 39. dzimšanas dienu, un īpašajā dienā viņa deva iemeslu līksmot arī desmitiem miljonu savu atbalstītāju, sociālajos tīklos publicējot erotisku kadru virkni. Pikantās bildes novērtē šeit!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm