tv3.lv

Nedēļa šovbiznesā: saimnieka Andra iecerētajai Zanei cits, ”Positivus” turpmāk Rīgā, ”Lauku sētā” vēl viens pāris

Šonedēļ televīzijas ekrānos tika piedzīvots daudz krāšņu brīžu, un Skaties.lv piedāvā atskatīties uz ”karstākajiem” un apspriestākajiem notikumiem, kam izklaides draugi ar aizrautību bija sekojuši līdzi.

2021. gada 21. novembrī 10:01

Aizraujošākie notikuši šonedēļ risinājās TV3 iepazīšanās šovā ”Saimnieks meklē sievu”. Pirms tika noskaidrots sezonas saskanīgākais pāris, saimnieki ar savām izvēlētajām līgaviņām devās ceļojumā. Alūksnietis Andris līdzi bija ņēmis nevis izvēlēto Zani, bet citu līgaviņu. Atklājās, ka Zane ceļojumā nedevās tāpēc, ka viņai izveidojušās jaunas attiecībās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tāpat skatītāji varēja uzzināt, kā šodien klājas dažiem no iepriekšējo sezonu varoņiem. Piemēram, Alfrida bijusī favorīte Velga šopavasar apprecējusies, bet pagājušās sezonas jaukākais saimnieks galdnieks Jānis turpina iekārtot savu māju.

Šonedēļ noslēdzās Go3 šovs ”Saimniece meklē vīru”, kurā mīlestību meklēja populārā kantri dziedātāja Linita Mediņa. Lai gan izskatījās, ka viņas un izvēlētā Sandija starpā uzšķīlusies mīlas dzirstelīte, pēc šova viņi tomēr nav palikuši kopā. Vairāk lasi te! 

Šonedēļ televīzijā Go3 startēja grandiozais boksa šovs ”Boksa akadēmija”, un pirmajā sērijā Latvijas boksa spīdekļi Kaspars Kambala un Kristaps Zutis no vairāk nekā 200 dalībniekiem izvēlējās tos, kuri turpinās šovu. Iepazīties ar desmit brašuļiem, kuriem izdevās pierādīt savu apņēmību kļūt par jaunajām boksa zvaigznēm!

Īsi pirms realitātes šova “Lauku sēta” astotās sezonas noslēguma tapa zināms – šovā izveidojies vēl viens mīlas pāris. Romantiskas jūtas uzplauka ne tikai starp Kristapu un Maiju, bet, kā atklājas šova aizkadros, arī starp Viktoriju un Aivi taurentiņi lidinājās. Vairāk lasi te!

Šonedēļ tapa zināms, ka populārās mūzikas un mākslas festivāls ”Positivus” nākamgad notiks Rīgā. Jaunumi plaši tika apspriesti sociālajos tīklos, un ļaudis par šādu rīkotāju lēmumu izteica gan prieku, gan neslēpa rūgtumu. Vairāk lasi te!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm