tv3.lv

Nedēļa šovbiznesā: slavenības lustējas Lieldienās, Gobzems šķiras, Sauliete atpūšas Ēģiptē

Aprīlis populāru ļaužu dzīvēs iesācies spraigi, un Skaties.lv nedēļas izskaņā piedāvā atskatīties uz karstākajiem notikumiem, par ko nācija šonedēļ bija kulstījusi mēles visvairāk.

2021. gada 11. aprīlī 10:10

Nedēļa iesākās Lieldienu zīmē, un lielais svinēšanas prieks bija pārņēmis arī sociālos tīklus. Arī daudzas sabiedrībā zināmas personas un pašmāju šovbiznesa zvaigznes savus atbalstītājus iepriecināja ar krāšņiem foto no Lieldienu svinēšanas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pagājušā gada izskaņā par vecākiem otrajam bērniņam kļuva dziedātāja Ieva Janiševa un viņas vīrs Artūrs, kurus pirms vairākiem gadiem Latvija iepazina precību šovā “Kāzu gūstā. Lieldienās plašākai sabiedrībai radās iespēja novērtēt, kā pa šo laiku dēliņš ir paaudzies. Skaisto foto baudi te!

Aprīļa sākumā atpūtas braucienā uz Ēģipti devusies pazīstamā “influencere” un uzņēmēja Katrīne Sauliete. Taču vēsts nedēļas sākumā bija sacēlusi tik lielu troksni nācijas vidū, ka viņa bija spiesta skaidroties. Vairāk lasi te!

Ar jaunumiem privātajā dzīvē šonedēļ nāca klajā Saeimas deputāts Aldis Gobzems – sociālās saziņas vietnē “Facebook” viņš pavēstīja, ka šķiras no sievas Kristas Gobzemas.

Īpašu sabiedrības uzmanību šonedēļ baudīja viens no Latvijā zināmākajiem dīdžejiem [Ex] da Bass, īstajā vārdā Mareks Dainis. Jau vairāk nekā gadu palicis bez pastāvīga darba savā profesijā un nespēdams savilkt galus, viņš kopā ar draudzeni aprīļa sākumā no Rīgas pārcēlies uz paša vecāku mājām dzimtajās Cēsīs. Plašāku stāstu lasi te!

Vietējos šovbiznesa draugus īpaši ieinteresējis stāsts par kādas krievu dziedātājas brīnumaino notievēšanu. Vairākas desmitgades Doļina bija ievērojusi kefīra diētu, tomēr vēlamo rezultātu tā arī neieguvusi, 65 gadus vecā dziedātāja devās pie dietologa. Sievietei izdevies tik ļoti novājēt, ka daudzi uzskata, ka viņa veikusi tauku atsūkšanu, ko mūziķe noliedz.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm