tv3.lv

Nedēļa šovbiznesā: slavenību izpriecas ar pulverīti, rīvēšanās saimnieku šovā, mīla “Lauku sētā”

Iepazīšanās šovā ”Saimnieks meklē sievu” nedēļas sākumā kļuva zināms, kuras trīs meitenes izvēlējies sezonas pieprasītākais saimnieks Pēteris no Alsungas. Un jau pirmajā vakarā viņa un vienas līgaviņas starpā izvērtās neliela rīvēšanās. Vairāk lasi un skaties te!

Televīzijā Go3 pirmizrādi piedzīvoja šovs ”Saimniece meklē vīru”, kurā mīlestību meklēs populārā kantri dziedātāja Linita Mediņa. Vienam no kungiem ceļā pie dziedātājas gadījās nopietna ķibele. Lasi un skaties te!

Romantikas netrūka arī realitātes šovā “Lauku sēta”. Šonedēļ šovā piedzīvota ne tikai kāzas, bet arī pirmais skūpsts. Vairāk par mīlu šovā lasi te!

Pamatīgu ažiotāžu izraisīja sociālajos tīklos noplūdināts video, kurā redzams, kā vairāki Latvijas šovbiznesa vidē zināmi ļaudis izklaidējas ar baltu pulverīti. Vairāk par šo jezgu lasi te!

Ar stāstu, kā iepazinies un vēlāk bildinājis mīļoto sievieti, TV3 kulināri izklaidējošajā šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” klajā nāca pavārs un bufetes ”Dāvja virtuve” saimnieks Dāvis Auškāps. Vairāk lasi te!

Šova “X Faktors” otrajā TV atlasē ar iespaidīgu uzstāšanos žūriju un skatītājus pie televīzijas ekrāniem priecēja jaunā dziedātāja Loreta Klibiķe. Jaunā skatuves māksliniece šovā startēja arī iepriekšējā sezonā, bet nu viņa uz “X Faktora” skatuves kāpa pavisam jaunā ampluā – zaudējusi 50 liekā svara. Vairāk lasi te!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm