tv3.lv

Nedēļa šovbiznesā: tracis ap Didrihsoni, Šomases Valentīna diena slimnīcā, Florencei‑Vīksnei pirmdzimtais

Par pamatīgu trādirīdi nedēļas otrajā pusē parūpējās ietekmīgā “influencere” Elīna Didrihsone, tomēr šis nebija vienīgais notikums, kam ar aizturētu elpu sekoja līdzi nācija. Skaties.lv piedāvā atskatīties uz spraigākajiem un satraucošākajiem notikumiem izklaidē šajā nedēļā.

2021. gada 21. februārī 10:04

Nelāgi Visu mīlētāju diena jeb Svētā Valentīna diena bija izvērtusies populārajai dziedātājai un sociālajai uzņēmējai Lienei Šomasei – iemīļotā skatuves attapusies slimnīcā. Vairāk lasi te!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dienu pēc Valentīna dienas priekpilnus jaunumus izziņoja skaistais aktieru pāris Ieva Florence-Vīksne un Oskars Florencs-Vīksne – viņi kļuvuši par vecākiem pirmajam bērniņam. 14. februārī pasaulē nāca viņu dēls. Par to, kā abi iejutušies jauno vecāku lomā, lasi šeit!

Nepatikšanās iekūlās jaunā dziedātāja, šova ”X Faktors” pirmās sezonas fināliste Adriana Miglāne – viņa tika apsūdzēta valstī noteikto pulcēšanās ierobežojumu neievērošanā. Vēlāk dziedātāja sniedza plašāku komentāru par notikušo, uzsverot: “Vajadzēja domāt ar galvu”. Plašāku stāstu lasi šeit!

Bez ievērības nepalika arī šova ”Piecērt Eglītei!” zvaigznes Līga Eglītes un Gunārs Sārtaputns. Abu attiecībās pēdējā pusgada laikā bija gājis kā pa kalniem, bet šonedēļ Gunārs ziņoja, ka meitene pārdzīvojusi depresiju, un abu sakars atkal uzplaucis. Skaties.lv jautāja pašai Eglītei, vai Gunāra cerības uz viņas atgūšanu ir pamatotas. Eglītes atbildi lasi šeit!

Lauvas tiesu uzmanības šonedēļ izpelnījās pazīstamā “influencere” un uzņēmēja Elīna Didrihsone. Pēc tam, kad viņa pirmo reizi plašākai sabiedrībai klāstīja savu attieksmi pret homoseksuālu pāru attiecībām, izpelnījusies plašu kritiku.

Vēlāk gan viņa skaidroja, ka tikusi pārprasta. ”Mums visiem ir tiesības mīlēt, man ir sava mīlestība, un es esmu par tradicionālām attiecībām. Tev ir varbūt citādāka mīlestība, un arī tev ir uz to tiesības,” viņa klāstījusi. Plašāku skaidrojumu lasi te!

Diennakts laikā Didrihsones ”Instagram” sekotāju skaits samazinājās par vairāk nekā pieciem tūkstošiem, bet piektdienas vakarā par sadarbības pārtraukšanu ar viņu pavēstīja populārs uzņēmums. Vairāk uzzini te!

Lieliskas ziņas sasniedza visus šova “Balss maskā” fanus. Jaunās sezonas pirmais raidījums pie skatītājiem dosies 7. martā, bet šonedēļ pirmo reizi tika atrādītas 12 jaunas maskas – Spēkavīrs, Fēnikss, Ciklops, Sēne, Lūsis, Baltais Vilks, Siļķe Kažokā, Planēta, Zilais Pūķis, Taurenis, Zebra, Saules Meita. Plašāk par tām lasi te!

Savukārt seriālu cienītāji tika iepazīstināti ar Go3 oriģinālseriāls ”Nebaidies ne no kā”, kas top Andreja Ēķa režijā un kas pirmizrādi piedzīvos martā.

Balstīts uz patiesiem notikumiem, seriāls ir pirmais Latvijā veidotais mākslas seriāls par narkobiznesa aizkulisēm. Tas balstīts uz Rolanda Priverta tāda paša nosaukuma grāmatas motīviem, katrā sērijā atspoguļojot kādu epizodi no tās. Vairāk lasi šeit!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm