tv3.lv

Nedēļas šovbiznesā: Samanta Tīna “Eirovīzijā”, šķiras gan “Latvian Sisters”, gan operāciju šova Madara

Šovbiznesā šī nedēļa pagājusi “Eirovīzijas” zīmē, taču nav trūcis arī citu spilgtu izklaides notikumu. Skaties.lv piedāvā atskatīties uz “karstākajiem” un apspriestākajiem izklaides notikumiem.

2021. gada 23. maijā 10:10

Nedēļas sākumā daudzu uzmanību saistīja ziņa par populārāko tiktokeru Latvijā – māsu Lidijas Ņižņikovas un Elīnas Pakalnes jeb “Latvian Sisters” – lēmumu šķirties. Plašāku skaidrojumu lasi te!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Par šķiršanos pavēstīja arī TV3 plastisko pārvērtību šovā “Operācija: Jauna dzīve” iepazītā transpersona Madara – pēc ilgāk nekā divu mēnešu kopā būšanas izirušas attiecības, kas šopavasar iesākās un attīstījās strauji, bet cerīgi. Vairāk lasi te!

Savukārt šova “Nākamā pietura: Mīlestība” šīs nedēļas raidījumā otro pusīti centās atrast populārā jūtūbere Laurlācis, īstajā vārdā Laura Ķīse.

“Eirovīzijas” dziesmu konkursa kaislības, kā ierasts, iesākas ar pasākumu, kurā valstis prezentēja sevi uz īpašā “sarkanā paklāja”. Otrdien noritēja konkursa pirmais pusfināls, kurā ceļazīmi uz finālu izdevās izcīnīt lietuviešiem. Par to, kā savus pārstāvju atbalsta Lietuva, jūsmoja Lauris Reiniks.

Latvijas pārstāve Samanta Tīna uzstājās otrajā pusfinālā, tomēr kvalificēties finālam viņai neizdevās.

65. “Eirovīzijas” dziesmu konkursā triumfēja Itālija.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ar priekpilniem jaunumiem šonedēļ pasauli pārsteidza leģendārā britu supermodele Naomi Kempbela – 50 gadu vecumā viņa laidusi pasaulē pirmo bērniņu, un tā ir meitiņa.

Priekpilnas ziņas par ģimenes pieaugumu pienāca arī no Lielbritānijas – karalienes Elizabetes II mazmeita Jorkas princese Beatrise un viņas laulātais draugs drīzumā kļūs par vecākiem. Vairāk lasi te!

Tikmēr viena no pasaulē zināmākajām latviešu modelēm Ginta Lapiņa vēl tikai gatavojas laist pasaulē bērniņu un nesen bija sarīkojusi mazuļa gaidīšanas ballīti jeb baby shower, kurā piedalījās arī pazīstami latvieši – Markus Riva un dīdžejmeitene Ella. Vairāk lasi te!

Īsi pirms brīvdienās nepatīkamu pārsteigumu piedzīvoja populārā “influencere” un uzņēmēja Elīna Didrihsone – kāds uz viņas automašīnas bija izbēris atkritumus un akmeņus. Vairāk lasi te!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm