tv3.lv

Organizatori atteikušies no Kiviča cīņas rīkošanas, ļaudis naski pieprasa atpakaļ biļešu naudu

9. marta vakarā bija paredzēta mūziķa Andra Kiviča un Nika Endziņa cīņa, kura Kiviča traumas dēļ pēdējā brīdī pārcelta uz 20. aprīli. Kamēr tauta sociālajos tīklos jau spriež, ka pasākums visdrīzāk nenotiks, Skaties.lv vērsās pie cīņas organizatora, organizācijas “Mana Izklaide” valdes priekšsēdētāja Arņa Ozoliņa, kurš neslēpj, – interese par pasākumu nav bijusi tik liela, kā cerēts, un biļešu pircēji šobrīd izvēlas atgūt naudu, ne mainīt biļetes uz cīņu 20. aprīlī. Rīkotāji no pasākuma organizēšanas atteikušies, un šobrīd pasākuma liktenis ir neskaidrs.

2019. gada 12. martā 9:54

Kā sarunā ar Skaties.lv atklāj Ozoliņš, cilvēkiem, kuri bija iegādājušies biļetes uz 9. martā paredzēto cīņu, tiek piedāvātas divas opcijas – atgūt naudu vai samainīt biļeti uz 20. aprīli – datumu, uz kuru šobrīd pārcelta cīņa.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ozoliņam gan vairs nebūs nekādas teikšanas par to, vai pasākums notiks un kā tas tiks organizēts – “Mana Izklaide” 20. aprīļa cīņas organizācijā vairs nav iesaistīta.

“Tā kā mēs 20. aprīļa cīņu vairs neorganizējam, nevaram garantēt, vai tā notiks, vai ne. Gājām uz devītā marta pasākumu, bet, tā kā plānā jau citi pasākumi, 20. aprīlī vairs organizēt neuzņemamies aizņemtības dēļ,” tā Ozoliņš.

Vismaz pagaidām izskatās, ka faniem īsti nav ticības, vai pasākums notiks – ļaudis, kuri bija iegādājušies biļetes uz 9. martu, nav visai naski, lai mainītu tās uz 20. aprīli – tauta izvēlas atgūt naudu. Kā atklāj Ozoliņš, trīs dienu laikā jau 25% biļešu pircēju pieprasījuši atpakaļ savu naudu.

Iespēja pieprasīt atpakaļ naudu ir vēl līdz 22. martam.

Labākais draugs aicina Lieni apdomāties – aizgājis par tālu! Lasi TE!

Ozoliņš neslēpj, ka šī bijusi “Manas Izklaides” pirmā pieredze, organizējot lielu sporta notikumu, tiesa, kompānijai ir laba pieredze mūzika pasākumu organizēšanā. Lai gan organizators atturas saukt konkrētus ciparus vai apšaubīt iespēju, ka pasākums varētu izdoties, viņš neslēpj, ka viss nav gājis tik gludi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Gaidījām lielāku interesi, cerējām, ka biļetes uz cīņu ātri izpārdos. Pirmajā dienā biļetes pirka, taču pēc tam interese strauji kritās,” neslēpj Ozoliņš, kurš kā pasākumu organizators pirmo reizi sastapies ar situāciju, kad sociālajos tīklos tiek rīkotas dažādas pretakcijas un aicināts pasākumu boikotēt.

“Izdevās izpārdot vairākus simtus biļešu, bet zālē ir pusotrs tūkstotis vietu. Cerējām, ka izdosies izpārdot pusi zāles,” tā Ozoliņš.

Vairāk par finansiāliem zaudējumiem esot žēl, ka nācies “piečakarēt” cilvēkus, ar ko noslēgta sadarbība cīņas sakarā.

Kā atklāj Ozoliņš, par 20. aprīļa cīņas rīkošanu interesi izrādījuši citi organizatori.

Tiesa, kā pārliecinājās Skaties.lv, biļetes uz 20. aprīļa pasākumu šobrīd nekur oficiāli nav nopērkamas un cīņa šajā datumā pagaidām oficiāli izsludināta nav.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm