tv3.lv

Pasaules šovbiznesā uzmirdzējis jauns ”karstākais” pāris

Par ārzemju preses šogad apspriestāko pārīti kļuvuši Harijs Stails un Olīvija Vailda. Jau vairākas dienas ārzemju mediji spriež, vai 26 gadus jaunā mūziķa un meiteņu mīluļa un 36 gadus vecās aktrises starpā ir kas vairāk par profesionālu sadarbību un mēģina abus pieķert intīmos brīžos.

2021. gada 7. janvārī 17:36

Kā ziņo tabloīds ”People”, pāris satuvinājies topošās filmas ”Don’t Worry Darling” uzņemšanas laukumā. Pagājušā gada rudenī, uzsākot darbu pie projekta, abi uzreiz esot ļoti sadraudzējušies. Pavadot arvien laika kopā filmēšanas laukumā un ārpus tā, abu draudzība ”ātri pāraugusi romantiskās attiecībās”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Ķīmija abu starpā ir acīmredzama,” ”People” pavēstījis ziņotājs.

Olīvija Vailda pagājušogad izšķīrās no līgavaiņa, un pēc šķiršanās nodevusies darbam, kā režisore veidojot filmu ”Don’t Worry Darling”, kurā pati arī filmējas.

Kā medijiem decembrī neslēpa Vailda, viņa jutusies kā uzvarētāja, noslēdzot līgumu par filmēšanos ar Stailu. Vailda metās publiski aizstāvēt Hariju brīdī, kad tas krita nežēlastībā pēc tam, kad uz žurnāla ”Vogue” vāka pozēja kleitā. Kā spriež aktrisei pietuvināti avoti, viņas nerimstošās runas Harija aizstāvībai jau toreiz liecinājušas, ka aktrise ir ieskatījusies 10 gadus jaunākajā kolēģī.

Harijs tiek dēvēts par īstu smalko aprindu siržu lauzēju – viņa bijušo brūtīšu vidū ir Teilore Svifta, Kendala Dženere, Nikola Šērzingere, pulciņš slavenu ”Victoria’s Secret” modeļu. Interesanti, ka Harijs pretēji Holivudas mītiem dod priekšroku par sevi vecākām daiļavām.

Savukārt Vailda dod priekšroku ilgstošām attiecībām – kopš 2011. gada viņa bija attiecībās ar aktieri un scenāristu Džeisonu Sudeiki, savienībā pasaulē nākuši divi bērni. Pirms tam viņa septiņus gadus bijusi precēta ar itāļu režisoru.

Pēc baumām par Staila sakaru ar Vaildu, ārzemju paparaci ir strādājuši vaiga sviedros, cenšoties pieķert potenciālo pārīti. Nupat centieni vainagojušies panākumiem – pārītis iemūžināts, pastaigājoties sadotām rokām, un kāda avots apstiprinājis ”People”, ka abus jau pāris nedēļas vieno romantiskas attiecības.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tiesa, aizkadra attiecības neietekmē abu uzvedību filmēšanas laukumā – darbā abi joprojām izturoties ”ļoti profesionāli”, lai gan pārējiem filmēšanā iesaistītajiem jau sen esot bijis skaidrs, ka te briest mīla.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm