”Pat valdība vēršas pret mani!” Ierobežojumu dēļ atcelta Gunāra ”21. dzimšanas dienas” balle Balvos

21 komentārs
”Pat valdība vēršas pret mani!” Ierobežojumu dēļ atcelta Gunāra ”21. dzimšanas dienas” balle Balvos
PRIVĀTAIS ARHĪVS

24. janvārī 60 pēc pases, 21 pēc sajūtām apritēs iepazīšanās šovu tīģerim Gunāram Sārtaputnam no Balviem. Gunārs, kurš bija iecerējis lielo notikumu ar vērienu atzīmēt, sašutis vēršas pie Skaties.lv, uzzinot par jaunajiem ierobežojumiem.

Tapis zināms, ka valstī noteiktie ierobežojumi būs spēkā līdz 25. janvārim,kas nozīmē arī to, ka šajā laikā joprojām nav atļauts pulcēties un rīkot vētrainas ballītes. Bet tieši 24. janvārī bija iecerēta Gunāra dzimšanas dienas balle Balvos!

”Pat valdība vēršas pret mani! Aizliedz svinēt paša dzimšanas dienu! 24. datums vēl ir karantīna,” sarunā ar Skaties.lv piktojas Gunārs.

Pagājušo gadu, kad viņam apritēja 59, saimnieks šo dienu atzīmēt nevēlējās – pārāk liels un neglīts cipars, kas galīgi neatspoguļo to, kā Gunārs sirdī jūtas. Nu, sagaidot 60, sajūtas ir pavisam citas – saimnieks atkal jūtas kā jauneklis un gatavs sveikt savus precību gadus un atrast līgaviņu! Taču liegums nosvinēt visu prieku sabojā.

”Man kā filmā ”Emīla nedarbi” – kad negribu svinēt – varu, kad gribu svinēt – nedrīkstu!” salīdzina Gunārs.

Viņam nācies apzināt salūgtos viesus un atteikt svinības. Gunārs neslēpj, ka viņš šajā ierobežojumu laikā riskēt nedrīkst – Balvu skauģi esot īpaši pieteikuši, lai policija vaktē viņa īpašumu un to, vai tur nenotiek kāda neatļauta kustība.

”Šodien viesiem atteicu. Paldies Dievam, ka par ierobežojumiem vismaz pateica laicīgi. Visi viesi saprata un es visiem atvainojos valsts vārdā.

Man ir doma dzimeni pārnest par sešiem mēnešiem uz priekšu. Vai tas būs traki? Es domāju, ka tas būs labi!

Nav ļaunuma bez labuma! Otro reizi svinēšu dzimenīti vasarā! Pirmā reize bija savulaik, kad biju Indijas ceļojumā,” atklāj Gunārs.

Viņš gan pagaidām vasaras ballīti plānot atturas. ”Nedzīsim zirgus pa priekšu, jātiek pāri kovidam,” tā Gunārs, kurš gan pats spriež, ka jau esot izslimojis vīrusu 2019. gada izskaņā, kad par to vēl plaši nerunāja.

Skaties.lv jau rakstīja, ka Gunārs 60 gadu vecuma slieksni uzskata par labāko laiku, kad vīrietim sākt domāt par precībām. Ar sievietēm gan esot citādi – tās jānoprec jau pirms 30 gadu sliekšņa vai pirms paspējušas tikt pie bērniem.

”Ja gribi sabojāt sev dzīvi, paņem sievieti ar bērniem!” – Gunāra viedokli lasi TE!

Tāpēc Latvijas brīvās jaunavas, saturieties! Jau pavisam drīz Gunārs būs gatavs precībām, un, kā var atklāt saimnieks, viņš savās prasībās esot visai demokrātisks – ja ir atbilstoša vecuma un bez bērniem, svarīgākais lielums būs dvēsele.

21 komentārs