Saturs turpinās pēc reklāmas

Pie Gunāra Balvos ievākties pošas draiska ārzemniece

Latvijas mīlas šovu zvaigzne Gunārs Sārtaputns pievērsis sev policijas uzmanību, publiski izlieloties ar 60. jubilejas vētraino ballīti laikā, kad pulcēties aizliegts. Sarunā ar Skaties.lv saimnieks atklāj, ka likumsargi šobrīd pa visu rajonu meklējot pierādījumus, lai Gunāru sauktu pie atbildības. Taču saimnieku tas nesatrauc. Viņa sirdī uzreiz pēc jubilejas uzplaukusi mīlas puķe, un, kamēr policija meklē pierādījumus, viņš meklē stieni!

2021. gada 29. janvārī 12:00

Gunārs pagājušās nedēļas nogalē nosvinēja 60, komandantstundas laikā uzņemot ciemos pulciņu ballīšu zvēru. Pēc tam, kad ar šiem notikumiem saimnieks bija publiski padižojies, par Gunāra svinībām interesēties sākusi arī policija.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Kā sarunā ar Skaties.lv atklāj Gunārs, viņš ir informēts par to, ka likumsargi interesējas par viņa aktivitātēm un izjautājot apkārtējos Balvos, lai uzzinātu, vai kāds zīmīgajā naktī nav ciemojies pie saimnieka. Taču pašam Gunāram šobrīd citas rūpes prātā – uzreiz pēc 60. dzimšanas dienas nosvinēšanas internetā uzradusies īpaša sieviete.

”Policijas aktivitātes mani šobrīd neuztrauc – viņi braukā apkārt, tvarsta jauniešus un izjautā, vai nav bijuši pie Gunāra. Man par to nav laika satraukties, jo jāsāk gatavoties kādas dāmas uzņemšanai,” Skaties.lv paziņo Gunārs.

Lai likumsargi neberzē rokas – sieviete pie Gunāra braukšot vien pavasarī, pēc ierobežojumu atcelšanas. Līdz tam laikam Gunārs godīgi rosīsies savā īpašumā viens pats, labiekārtojot māju augstās viešņas uzņemšanai.

Un sieviete nudien esot sapnis. ”Ārzemniece, Latvijā ieradīsies pavadīt trīs mēnešus. 30 gadus jaunāka, divas augstākās izglītības, bet piepelnās kā augstas klases striptīza dejotāja.

Dejo tikai prestižos klubos, kur vīriešiem aizliegts pielikt pirkstu. Viņa man jau apsolījusi – katru vakaru dejošot man šovu.

Taču līdz tam man mazliet jāpārbūvē māja un jāiekārto viņai maza skatuve. Tāpēc vēršos pie faniem ar lūgumu – kurš varētu man ziedot striptīza stieni?” ar lūgumu pie faniem vēršas Gunārs.

Vairāk par to, no kurienes ir sieviete un kā abi iepazinušies, Gunārs atklāt nevēlas, tikai min to, ka abu starpā šobrīd notiekot kaislīgas sarakstes. Policija var pievērsties citu lietu pētīšanai, jo Gunārs tuvākajā laikā no mājas tālu neizies – viņa ikdiena ir īpašuma pošana viešņas uzņemšanai un sarakstīšanās ar īpašo sievieti.

Jautāts, vai kaislīgā daiļava nevarētu būt virtuālo krāpnieku fantāzijas auglis, Gunārs steidz intensīvi protestēt – pārāk garas vēstules sieviete rakstot, lai būtu vienkārši interneta krāpniece.

Fanu, kurš palīdzēs ar striptīza stieni, Gunārs bešā neatstāšot. Stieņa dāvātājs tiks ielūgts kā goda viesis Gunāra pilngadības oficiālajās svinībās 24. jūnijā, tiks pacienāts ar zivi, šašliku un citiem labumiem. Un, ja dāvātājs būs ieinteresēts, viņam būs ekskluzīva iespēja paskatīties, kā stienis tiek pielietots…

Fanus, kuru mājās mētājas neizmantots striptīza stienis, Gunārs lūdz rakstīt viņam personīgi portālā ”Draugiem”. Un policija lai neuztraucoties – stieņa nodoša notikšot, ievērojot visus ierobežojumus.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Saturs turpinās pēc reklāmas

Saturs turpinās pēc reklāmas

Saturs turpinās pēc reklāmas

Saturs turpinās pēc reklāmas

Saturs turpinās pēc reklāmas

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Saturs turpinās pēc reklāmas