tv3.lv

Publiski saplūkušies Magone Šutoviene un Latvijas slavenākais ”drag queen” Amuna

Pagājušonedēļ populārā dzejniece un šovu zvaigzne Magone Šutoviene sociālajos tīklos publiskoja paziņojumu, ka vēlas iemainīt ģimenes suni haskiju pret īstu sargsuni. Diskusijas pie Magones paziņojuma nerimstas jopropjām, un eļļu ugunij pielējis pazīstamais frizieris un “drag-queen” Amuna Davis.

2020. gada 9. novembrī 10:02

Haskijs nav suns, kas mums vajadzīgs! Magone piedāvā maiņai Šutovu ģimenes mīluli – paziņojumu, kas izraisīja diskusiju, lasi TE!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc Magones sludinājuma par suņa maiņu viņas “Facebook” profilā izcēlusies īsta viesuļvētra, kas nerimst joprojām. Cilvēki sadalījušies divās nometnēs. Daļa cenšas palīdzēt Magonei, iesakot labākās sargsuņu sugas un dodot padomus, kurās lapās meklēt haskijam jaunus saimniekus, taču daļa noskaņota agresīvi un pārmet Magonei bezatbildību, atsakoties no mājdzīvnieka.

Diskusijā ar asu viedokli iesaistījies arī Amuna Davis.

“Vienkārši briesmīgi, Magone. Kā tev nav kauns? Izturēties pret dzīvniekiem kā pret mantām. Jau pret kuro suni jūs šādi izturaties. Ne reizi pat pasataigā neejat un pat uzmanību nepievēršat viņam. Suns vienkārši mokās pie jums.

Jums nedrīkst dot vispār dzīvniekus! Man ir pretīgi pret tādiem cilvēkiem, kuri nodara suņiem ko tādu. Atdodiet to suni kādam, kurš viņu mīlēs un būs vajadzīgs un lieciet dzīvniekus mierā.

Jo šis nu ir par daudz. Kā jūs vispār atļaujaties darīt! Nolaižat savu pakaļu uz zemes, lūdzu, un attopieties vienreiz.

Šī nav pirmā reize un pirmais suns, pret kuru šādi Magone izdara,” “Facebook” publiski paziņo slavenais “drag-queen”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Magone nav palikusi atbildi parādā.

“Beidzot maskas krīt! Tik skaisti izlikāties esam mani draugi! Paldies, es jūs arī mīlu tikpat karsti! P.S. Lūdzu, precizē, cik un kādi suņi man vēl bijuši, ja tik zinošs.

Siba pieder vīram, man nav nekādas teikšanas. Visi jautājumi pie viņa,lieciet mani mierā un skatiet katrs sevi!” Amuna Davis publiski atbildējusi Magone.

Interesanti, ka iepriekš publiskajā vidē Magone un Amuna radīja iespaidu, ka ir labās attiecībās – dzejniece pat slavēja Amunas uznācienu “Erotā”, ko apmeklēja gada sākumā, īsi pirms mazās Latvijas nākšanas pasaulē

“Bet cik daudziem cilvēkiem ir pretīgi skatīties uz jūsu amorālo tēlu!” Amunu par izteikumiem Magones diskusijā kaunināt metusies kāda māmiņa.

Kaislīgā diskusija “Facebook” turpinās joprojām, un tajā aktīvi iesaistās arī abas slavenības, pārstāvot katra savu fronti.

Bet kā domā Skaties.lv lasītāji?

Kam taisnība: Magonei vai Amunai?

Paldies par balsojumu!

Rezultāti:

27% - Magonei - ja suns nav ģimenei piemērots, nav nekas nosodāms meklēt tam jaunas mājas.

73% - Amunai - Magones rīcība, ir bezatbildīga.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm