Reportāža: Eglīte un Mairis bauda romantiskas brīvdienas SPA viesnīcā

22 komentāri
Reportāža: Eglīte un Mairis bauda romantiskas brīvdienas SPA viesnīcā
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

Ir pagājušas Līgo svētku brīvdienas, nedaudz atvilkta elpa pēc filmēšanās, un šova ‘’Piecērt Eglītei!’’ zvaigzne Līga Eglīte kopā ar mīlas spēlē izvēlēto Mairi Daiļo Liepiņu ir gatava baudīt galveno balvu – trīs greznas dienas – ”Wellton Riverside SPA Hotel”. Kādā no tām pāri apciemoja arī Skaties.lv, lai iemūžinātu jaunā pārīša saldo piedzīvojumu.

Skaties.lv ciemojās pie pāra viesnīcā otrajā dienā, kad abi jau bija izbaudījuši gardas vakariņas un brokastis, kā arī ekskluzīvus SPA priekus.

Pāris laipni uzņem Skaties.lv savā numuriņā un lepojas, ka no tā paveras fantastisks skats uz Daugavu. Vēl labāks skats paveras no jumta terases – tajā abi pirmajā vakarā baudījuši saulrietu un šampanieti.

SPA pārim ir īsts piedzīvojums. Mairis nekad dzīvē neesot bijis SPA, bet Eglīte ko līdzīgu baudījusi pirms daudziem gadiem. Tāpēc abi nu dāvanu izbauda pilnībā. Abi neslēpj, ka viens otra kompānijā jūtas brīnišķīgi.

‘’Vakar SPA kopā pavadījām vairākas stundas, un, kopā smejoties, mums pazuda laika izjūta,’’ tā Mairis.”Wellton Riverside SPA Hotel” pāris esot izmēģinājis pilnīgi visas pirtis, un bijuši vienīgie, kuri pamēģina arī auksto baseinu.

‘’Pārējiem mute vaļā palika,’’ smejas Mairis. Viesnīcā abus sagaidīja numuriņš ar fantastisku skatu uz Daugavu, kā arī ērta divguļamā gulta. To, kas pirmās nakts laikā noticis numuriņā, pāris gan nekomentē.

‘’Mēs ar Mairi vēl esam maz pazīstami, tāpēc pagaidām nevaram paziņot, kas notiek privātajā dzīvē,’’ atturīgi šo jautājumu komentē Līga.

Taču viss vēl var notikt. Pārim vēl priekšā īpašs masāžas seanss ar kaņepju eļļu, romantiskas vakariņas, noteikti vēlreiz tikšot baudīti SPA prieki! Mairis jau pēc pirmā SPA dienas jūt, ka uzlabojusies veselība – nejūtot vairs spriedzi mugurā. Savukārt Līgai pirtis un baseini palīdzējuši atslābināties pēc trauksmaina darba perioda.

‘’Kad izstaigā tās pirtis un baseinus, ir patīkams nogurums un atslābums. Tā ir tieši tāda atpūta un relaksācija, kāda bija nepieciešama,’’ jūsmo Eglīte.

22 komentāri