tv3.lv

Rīgā beidzot satikušies Magone un Ventis ar bērniem; pēc tikšanās Ventis draud ar tiesu darbiem

Pēc vairākus gadus ilgas apmainīšanās ar apvainojumiem medijos Rīgā aci pret aci beidzot satikušies ”Saimnieks meklē sievu” otrās sezonas skandalozie varoņi Ventis Vītols un Magone Šutoviene (agrāk Burka), kā arī abu kopīgais dēliņš, ko Ventis gadiem nebija saticies. Tikšanās, kura sākusies daudzsološi, beigusies ar skandālu, un nu Ventis gatavs vērsties tiesā.

2019. gada 18. decembrī 13:00

Pie Skaties.lv vērsās Ventis, kuram atkal ir ierastais stāsts – ar Magoni privāti viņš nespēj civilizēti sazināties, tāpēc jāizmanto mediju spēks.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Decembra sākumā beidzot notikusi tikšanās, ko Ventis gaidījis piecus gadus – bijusī līgava Magone piekritusi kādā Rīgas kafejnīcā satikties ar Venti un viņa dēlu Juri, lai iepazīstinātu Juri ar viņa brāli Raimondu Saulgaiti un ļautu tēvam beidzot aprunāties ar puiku.

”Uz tikšanos paņēmu koka pip**i un ar jurista palīdzību sastādītu vēstuli Magonei, kurā oficiāli piedāvāju miera izlīgumu un atsaukt publiskos apmelojumus par mani,” skaidro Ventis.

Kokā tēstais “ficuks” ”Drūmais rikšotājs” gādīgi ievīstīts maisā un vests uz tikšanos, kā uzsver Ventis, pēc pašas Magones lūguma. (Tikai pieaugušajiem – “ficuku” apskati TE!)

Četrotne tikusies kādas Rīgas kafejnīcas pirmajā stāvā, un sākums bijis daudzsološs.

”Mums ar Magoni bija mierīga saruna, bet puikas uzreiz atrada kontaktu un sāka kopā ložņāt pa kafejnīcā esošo mašīnu. Es mierīgi skatījos uz puikām no malas, līdz pēkšņi no otrā stāva nokāpa leitis un sāka mani nod**st,” atceras Ventis.

Līdz ar Magones vīra iejaukšanos tikšanās beigusies, un Ventis atkal esot neziņā. Īsajā sarunā apsolījis Raimondam Saulgaitim uz Ziemassvētkiem mašīnu, taču Magone neatklājot adresi, kur dāvanu aizvest.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Pieprasu no Magones publisku atvainošanos par manis apmelošanu, vainojot vardarbībā pret manu sievu un pati sevi. Ja nebūs atvainošanās – būs tiesa!” paziņo Ventis.

Magone tikšanās laikā Venta nodoto vēstuli paņēmusi, lai izskatītu ar jurista palīdzību. Atbildēts, ka Magones pārstāvis gatavs ar Venta pārstāvi risināt jautājumu par saskarsmi ar bērnu, taču nekādas atvainošanās nebūs.

Kā sarunā ar Skaties.lv, nosmejas Magone, ja Venti tas neapmierina, viņš ir laipni aicināts jozt uz tiesu.

”Jo ātrāk, jo labāk. Lai skrien. Man situācija izskatās otrādāk,” skaidro Magone.

Viņa ir vērsusies policijā ar iesniegumu pret Venti, apsūdzot viņu psiholoģiskā un seksuālā vardarbībā laikā, kad abi dzīvojuši kopā Kandavas stacijā, kā arī par draudēšanu ar ieroci. Savu iesniegumu atsaukt Magone negrasās, kur nu vēl atvainoties.

Magone uzsver, ka jautājumu tālāk risinās abu pušu advokāte un viņa atšķirībā no Venta publiski ālēties netaisās.

Tikmēr visneskaidrākais šajā visā sāgā ir koka “ficuka” liktenis. Kamēr Magone un Ventis pēc strīda aiztraukušies katrs uz savu pusi, kokā tēstais ”Drūmais rikšotājs” skumji palicis turpat uz krēsla, maisiņā ievīstīts. Neoficiāla informācija liecina, ka suvenīrs nodots glabāšanā bārmeņiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm