tv3.lv

Saimnieku šovā uzmirdz iespaidīgā Jeļena, nesaskaņas čigānu mūzikas aprindās, Timma pašķiras no sievas: nedēļa šovbiznesā

Par nedēļas aprunātāko notikumu kļuvusi TV3 šova “Saimnieks meklē sievu” jaunā sezona un par īstu sensāciju kļuva līgaviņa Jeļena, kuru savā pieciniekā izvēlējās šĪs sezonas pieprasītākais saimnieks Ilmārs. Skaties.lv piedāvā atskatīties uz karstākajiem un apspriestākajiem notikumiem TV ekrānā un slavenu ļaužu dzīvēs.

2019. gada 8. septembrī 9:57

Nedēļas sākumā iesākās pašmāju iemīļotā iepazīšanās šova “Saimnieks meklē sievu” kaislības. Un par piektās sezonas pirmo sensāciju kļuva Jeļena, kuru savā pieciniekā izvēlējās Ilmārs no Alojas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Skaistule kameru priekšā nebaidījās atzīties – savā skaistumā viņa investējusi 9000 eiro. Un vēlāk Skaties.lv viņa atklāja, ka katru centu operācijām nopelnījusi pati.

Ilmārs, kurš sākotnēji par ķirurģiski uzlaboto Jeļenu vien pavīpsnāja, Skaties.lv klāstīja, kādēļ viņš tomēr skaistuli izvēlējās šovam.

Tāpat Ilmārs, kurš kļuva par “Saimnieks meklē sievu” piektās sezonas pieprasītāko vīrieti, atklāja kritērijus, pēc kādiem izvēlējās potenciālās līgaviņas.

Ar visām šova līgaviņām iepazīsties šeit!

Nedēļas sākumā tūkstošiem skolēnu visā Latvijā uzsāka skolas gaitas, viņu vidū bija arī sabiedrībā zināmu personu atvases. Savukārt citi Zinību dienā labprāt sildījās pie atmiņu ugunskura par savām skolas gaitām, sociālajos tīklos daloties ar sendienu foto.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Augusta izskaņā salaulājusies populārā aktrise un TV3 seriāla “Viņas melo labāk” zvaigzne Evija Skulte un viņas mīļotais vīrietis igauņu uzņēmējs Aimurs Krūze.

Pēc kāzām aktrise pieņēmusi vīra uzvārdu un turpmāk dēvējama par Eviju Krūzi.

Vasaras noslēgumā savu mīļoto Oksanu apprecēja apvienības “Duets Sandra” līderis Andris Brīnums. Mūziķis šonedēļ ļāva arī Skaties.lv lasītājiem ieskatīties savas lielās dienas skaistākajos kadros un atklāja svinību aizkulises.

Septembra pirmajā nedēļā kļuva zināms, ka pēc vairāku gadu ilgām attiecībām ar kolēģi Kasparu Zāli šo vasaru brīvas sievietes statusā baudījusi aktrise un “Viņas melo labāk” zvaigzne Lelde Dreimane. Kā atklāja Lelde, aktieri attālinājušies profesionālās noslogotības dēļ, taču šķīrušies kā draugi.

Par basketbolista Jāņa Timmas un Krievijā atzītās dziedātājas, bijušās grupas “VIA Gra” dalībnieces Annas Sedokovas attiecībām tika mēļots jau kādu laiku. Nedēļas nogalē sportists paziņoja, ka jau pusgadu nedzīvo kopā ar sava mazā dēla Kristiana māti Sanu. Vairāk lasi šeit!

Tomēr ne Anna, ne Jānis pagaidām nav komentējuši savstarpējās attiecības.

Latvijas čigānu mūzikas aprindas šonedēļ pāršalca skaļš konflikts. Pārdošanā nonāca biļetes uz koncertizrādi “Čigānu karaliene”, kurā, kā tika reklamēts, grupa “Riči” svinēs 20 gadu jubileju.

Pretenzijas pret gaidāmo šovu cēla bijušās grupas “Riči” dalībnieks un runasvīrs Kaspars Pudniks, kurš paziņoja – tā ir nelietīga “Riču” vārda izmantošana, jo ne viņš ne kāds cits no grupas koncertā nepiedalīsies, un bijušo kolēģi Annu Dribas un lietuviešu producentu Viktoru Prapru vainoja krāpšanā. Plašāku Pudnika komentāru lasi šeit!

Savukārt Anna Dribas nepalika atbildi parādā un Skaties.lv skaidroja, ka tik tiešām ne Pudniks, ne Rinaldo šovā neuzstāsies. Annas viedokli lasi šeit!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm