tv3.lv

Sirsnīga atkalredzēšanās: Egīls ar ģimeni ierodas uz talku Sarmītes sētā

Lai arī “Lauku sētas” ceturtās sezonas notikumi risinājās pirms trim gadiem, šie varoņi joprojām ir lieliskā tautas atmiņā un turpina regulāri tikties. Sarmīte Kukaine-Oleksāne, kura tiek dēvēta par visu laiku atraktīvāko šova saimnieci, uzaicināja arī Skaties.lv piedalīties dzērveņu talkā viņas sētā, uz kuru ieradies arī Egīls Mūrnieks. Viņa ģimene pēc dalības “Lauku sētā” kļuvusi kuplāka!

2020. gada 4. oktobrī 10:00

Kā Skaties.lv atklāj Egīls, pēc šova viņa dzīve gājusi tikai uz augšu. Sagaidīts ģimenes pieaugums – nu Egīla un viņa sieviņas Laines ģimenē aug divi bērniņi, māsiņai pievienojies brālītis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Kad ilgāku laiku ir prom no ģimenes, pēc tam vajag palielināt to ģimeni, lai pēc tam ir iespēja atgriezties pie vēl lielākas ģimenes,” sarunā ar Skaties.lv smejas “Lauku sētas” dalībnieks.

Lai gan Egīla uznāciens “Lauku sētā” ekrānā bija baudāms pirms trim gadiem, viņu joprojām atpazīst kā šī šova zvaigzni. Puisis smejoties atstāsta, kā vēl nesen pie viņa būvniecības veikalā pienācis kāds skatītājs un atklājis, ka, lai gan tagad jau sekojot jaunajai sezonai, Egīls un Sarmītes sezona bijuši viņa favorīti!

“Man tas vispār bija kaut kas jauns un nebijis,” par šovu atmiņās dalās Egīls, spriežot, ka ceturtās sezonas komanda, iespējams, bijusi vissaliedētākā. Kompānijas draudzība turpinās arī pēc šova.

“Visvairāk komunicēju ar Intaru, ar Kristapu šad tad, Laura joprojām Siguldā strādā. Un, protams, regulāri pie Sarmītes atbraucam,” tā Egils. Ik gadu viņi ierodas Sarmītes sētā uz dzērveņu lasīšanas talku, lai apvienotu patīkamo ar lietderīgo – palīdzētu saimniecei un salasītu ogas ziemai savai ģimenei.

“Tā sezona, kurā pats piedalījies, jau pašam vienmēr būs labākā. Man ir jautājuši, kāpēc neeju piedalīties vēl kādā sezonā, līdzīgi kā Stiflers. Mēs ar Intaru runājām, ka varētu iet atkal, bet sapratām, ka tas vairs nebūtu tas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tāpat kā ar filmām – otrā daļa jau vairs nav tas,” smejas Egils, kurš nenožēlo nevienu “Lauku sētā” pavadīto dienu.

Nu viņš smejas, ka speciāli iegādājies “Go3”, lai ātrāk redzētu jauno “Lauku sētas” sezonu. Jā, arī jaunās sezonas nav sliktas, taču, pēc Egīla domām, pēdējos gados spēlētāji lietas tver pārāk nopietni un personiski.

“Citās sezonās problēma ir tā, ka spēlētāji nesaprot, kas ir spēle un kas ir īstā dzīve. Viņi šovā saķeras, saplēšas un viss. Mēs pēc šova neplēšamies, jo pasaule ir pārāk maza, lai plēstos par niekiem,” tā Egīls. Arī Sarmīte var apliecināt – pēc ceturtās “Lauku sētas” ir dzimusi draudzība visai dzīvei!

“Tas foršais kodols, kas bijām šovā, joprojām turpinām tikties un sazināties. Pagājušosestdien ciemos bija Intars ar ģimeni, ik pa brīdim ciemos atbrauc vēl kāds. Šovā esam ieguvuši draugus visai dzīvei,” priecājas Sarmīte.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm