tv3.lv

Slavenā Elīna Didrihsone dalās intīmās pārdomās par savu laulību

Elīna un Nauris Didrihsoni ir lielisks piemērs, kā ne vien dzīvot laimīga laulībā, bet vienlaikus arī kopīgi rosīties biznesā – pāris jau vairākus gadus vada savu apģērbu veikalu. Un abu saskanīgā ikdiena ar prieku tiek atrādīta arī kuplajam atbalstītāju pulkam sociālajos tīklos.

2020. gada 16. oktobrī 14:05

Šonedēļ ietekmīgā pašmāju “influencere” Elīna Didrihsone vietnē “Instagram” publiskojusi ugunīgus kadrus, kuros pozē kopā ar mīļoto Nauri, un nav skopojusies ar atklāsmēm par savu laulības dzīvi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Emocijas? Jā, agrāk man likās, ka tas ir svarīgākais attiecībās. Ja otrs cilvēks neliek tavām emocijām sprāgt, tad kaut kas nav, kā vajag,” uzskata Elīna.

Romantiski foto: “influencere” Elīna Didrihsone nosvin kāzu trešo gadadienu

Tikko viņa bija iepazinusies ar Nauri, vīrietis licis Elīnas emocijās uzsprāgt. Tomēr pāri, kas bijuši precēti, jaunieti brīdinājuši – partneru attiecībās ziedu laiki reiz beidzas un apdziest arī dzirkstelīte.

“Joprojām viņš manī aizdedzina emocijas. Bet kāda atšķirība ir jūtama tagad? Laulībā? Apziņa, ka viņš būs ar mani, un attiecības ir pārbaudītas… Ne tikai mirkļos, kad rozā brilles uz acīm, bet kad kalni gāžas un liekas, ka mēs krītam.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šis cilvēks ķers mani, turēs aiz rokas un grūtības mēs dalīsim uz pusēm. Un tāda ir mūsu laulība. Spēcīga un pārbaudīta. Precētu mani vēlreiz?” tā Elīna.

Elīna un Nauris Didrihsoni atklāj savu skaisto mīlasstāstu

Ieraksts saviļņojis daudzus viņas atbalstītājus – ļautiņi to apbēruši ar tūkstošiem “patīk” sirsniņu un komentāros priecājušies par pāra saskanīgumu.

View this post on Instagram

Emocijas??? Jā, agrāk man likās, ka tas ir svarīgākais attiecībās.. Ja otrs cilvēks neliek tavām emocijām sprāgt ? Tad kaut kas nav kā vajag. ? Es tikko iepazinos ar savu vīru, un viņš lika manām emocijām uzsprāgt. Kā man teica precētie pāri tajā laikā.. nesatraucies.. ziedu laiks beigsies.. ? Emocijas arī norimsies.. Nuuu… re kā.. nenorimās. ?? Joprojām viņš manī aizdedzina emocijas. Bet kāda atšķirība ir jūtama tagad? Laulībā? ? Apziņa, ka viņš būs ar mani, un attiecības ir pārbaudītas.. ne tikai mirkļos, kad rozā brilles uz acīm, bet kad kalni gāžās un liekas, ka mēs krītam. Šis cilvēks ķers mani, turēs aiz rokas un grūtības mēs dalīsim uz pusēm. ? Un tāda ir mūsu laulība. Spēcīga un pārbaudīta ❣️ Precētu mani vēlreiz ??

A post shared by ??ī?? ?????????? (@didrihsoonee) on

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm