tv3.lv

Slavena pašmāju ”jūtūbere” palielinājusi lūpas

Latviešu ”influencere” Emīlija Sama, kura vietējo ”jūtūberu” aprindās pazīstama kā Emilija Young, vietnē ”Instagram” paziņojusi, ka piepildījusi sapni, ko lolojusi jau gadiem. Viņa palielinājusi lūpas un pieredzi labprāt uztic arī savam kuplajam fanu pulkam.

2019. gada 25. maijā 9:27

”Es nekad negribēju milzīgas lūpas, bet es gribēju simetriskas un lai manu lūpu kaktiņos nepazustu lūpas, kad smaidu. Un šoreiz es varu pateikt, ka esmu saņēmusies un to izdarījusi!” atbalstītājiem atklāj Emīlija, kura ir pārliecināta, ka dzīvē jāizmēģina viss, ko gribas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Influencere” atklāj, ka lūpu palielināšanas procedūru veikusi pie sertificētas kosmetoloģes un medmāsas, un viņas gadījumā prieks izmaksājis 140 eiro. Skaistule atzīst, ka ar rezultātu ir apmierināta un paveikto nenožēlo ne sekundi.

Tāpat ”jūtūbere” norāda, ka sevi ir jāpieņem tādu, kāds tu esi, ”bet mēs varam arī uzlabot šo un to, kas mums ir, izceļot mūsu jau dabīgo skaistumu”.

”Tagad pāris praktiskie jautājumi: Vai sāp? – Jā, sāp, bet šis ir ātri, un ātri arī pāriet. Cik ilgi turas? – Esmu lasījusi, ka minimums ir seši mēneši, bet var pat daudz, daudz ilgāk (gadu). Man pielika apjomu augšējās lūpas kaktos, izlīdzināja formu un nedaudz pielika lejas daļā,” klāsta ”jūtūbere”.

 

View this post on Instagram

 

Es kaislīgi ticu, ka vajag izmēģināt visu ko Tev tiešām gribās (protams, saprāta robežās), bet šoreiz es gribu jums pastāstīt par vienu lietu ko es jau gadiem sapņoju un tas ir – lūpu palielināšana. Es nekad negribēju milzīgas lūpas , bet es gribēju simetriskas un , lai manu lūpu kaktiņos nepazustu lūpas, kad smaidu. Un šoreiz es varu pateikt, ka esmu saņēmusies un to izdarījusi! Es biju @artestetik salonā pie fantastiskās Alīnas uz šo lūpu palielināšanas procedūru, kura ir arī sertificēta kosmetoloģe un medmāsa un zina ko dara. Kas ir diezgan svarīgi – pārbaudiet pie kā jūs ejat! Un šoreiz man ielika 1ml filler princess volume, kas maksā 140€ un ziniet! Mana lūpu krāsa tik skaisti guļās, man ir tāds, tāds prieks. Es ne uz sekundi nenožēloju. Jā, ir jāpieņem sevi kādi mēs esam, bet mēs varam arī uzlabot šo un to , kas mums ir – izceļot mūsu jau dabīgo skaistumu. Piemēram, mēs tak lietojam sejas krēmus , paštonējošos, veidojam matu frizūras . Es ar jums dalos ar šo , lai jums pastāstītu , ka mēs visi varam šo to uzlabot sev, ja vēlamies un es ceru, ka es jums pastāstīju visu pietiekami labi šodien :) Šajā salonā var arī iziet lazerepilāciju un tieši tagad viņiem ir lielas atlaides uz to (visu detalizētāk var apskatīt viņu mājaslapā). Tagad pāris praktiskie jautājumi. : Vai sāp ? – jā, sāp , bet šis ir ātri un ātri arī pāriet . Cik ilgi turās? – esmu lasījusi ka minimums 6 mēnešus , bet var pat daudz daudz ilgāk (gadu). (Otrajā attēla augšējais ir pēc (pēc 3 dienām , kad nogāja apampums) un lejā ir pirms. Man pielika apjomu augšējās lupas kaktos, izlīdzināja formu un nedaudz pielika Lejas daļā) ❤️

A post shared by ?? Emīlija Sama ?? (@sudrabakaija) on

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jāatzīmē, ka Emīlijas atbalstītāji par rezultātu nav vīlušies, par ko liecina komplimentu birums un sarkanās ”patīk” sirsniņas. Tāpat fani novērtējuši viņas atklātību.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm