tv3.lv

Aprīļa piektdienās TV3 – neatkārtojamais un smieklīgais Misters Bīns!

TV3 piedāvā nedēļas nogales pavadīt kopā ar vienmēr jautro un amizanto Misteru Bīnu, kurš vienmēr prot sasmīdināt!

2016. gada 8. aprīlī 20:33

Ieslēdz TV3 aprīļa piektdienās plkst. 21.00, un tu varēsi pavadīt jautru piektdienas vakaru ar komisko Misteru Bīnu, kurš tikai sev zināmu iemeslu dēļ iekuļas visneiedomājamākās situācijās. Un arī no tām izkļūst visoriģinālākajā veidā! Aprīļa piektdienās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

8. aprīlī, plkst. 21. 00 skaties filmu Mr. Bīns. Tā ir Rovana Atkinsona komiskā tēla Mistera Bīna debija uz lielā ekrāna. Bīnam ir labi nodomi, taču viņš ir visai aprobežots cilvēks, kurš kā magnēts piesaista dažādas ķibeles. Viņš strādā par sargu Nacionālajā mākslas galerijā, un viņam draud atlaišana par aizmigšanu darba vietā, taču pēdējā brīdī iejaucas muzeja vadītājs. Lai panāktu Bīna nekompetences izpaušanos pilnā apmērā un iegūtu neapstrīdamu iemeslu atlaist viņu, vadība nolemj nosūtīt sargu uz ASV, kur viņam būs jāuzstājas Džordžam Grīrsonam piederošā smalkā galerijā dienā, kad ģenerālis Ņūtons izrādīs savas mākslas kolekcijas jaunāko šedevru “Vistlera māte”. Neviens nezina, vai pēc Bīna vizītes muzejs nebūs pārvērties drupās.

Foto

Savukārt 15. aprīlī TV3 demonstrēs komēdiju Mr. Bīna brīvdienas. Misters Bīns laimē braucienu uz Kannām, kur viņš nejauši nošķir kādu puisēnu no tēva, un nu viņam jāgādā, lai abi atkal būtu kopā. Misteram Bīnam (Rovans Atkinsons) jau ir līdz kaklam Londonas aukstais un slapjais laiks, tāpēc viņš ļoti nopriecājas, uzzinājis, ka ir laimējis pilnībā apmaksātu ceļojumu uz saulainajiem Francijas dienvidiem, turklāt ar gluži jaunu videokameru. Diemžēl viņš, kā vienmēr, pamanās iekulties ļoti nepatīkamās un sarežģītās situācijās.

Seko līdz TV3 programmai un pavadi aprīļa piektdienas ar Misteru Bīnu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm