Artūrs Mednis atklāj, ka Zelta Mikrofona viesi uz skatuves pīpējuši zālīti

6 komentāri
Artūrs Mednis atklāj, ka Zelta Mikrofona viesi uz skatuves pīpējuši zālīti
Foto: ekrānuzņēmums

Intervijā portālam Skaties.lv tehnoloģiju guru Artūrs Mednis atklāj, kur tieši Latvijas mūzikas ierakstu gada balvas Zelta Mikrofons apbalvošanas ceremonijas laikā notika īstā ballīte.

Šogad ceremonijas rīkotāji jubilejas gadam bija izraudzījušies neparastu skatuves risinājumu – 360 grādu skatuvi, kā rezultātā daļa viesu atradās zālē, bet daļa – uz pašas skatuves.

“Pirmajā koncerta daļā es biju lejā, bet otrajā daļā nejauši iemaldījos uz skatuves. Jāsaka, cilvēki, kas atradās zālē, bija tādi nedaudz stīvi, bet uz skatuves bija “tusiņš” – cilvēki smējās, padeva cits citam dzērienus, pa kluso pīpēja cigaretes. Kopumā tur notika īstā ballīte,” intervijā portālam Skaties.lv atzinās Artūrs, piebilstot: “Tas, ko mēs redzējām televīzijā, un tas, kas patiesībā notika uz skatuves, ir divas pilnīgi dažādas lietas. Mēs bijām uz skatuves, pīpējām cigaretes un zālīti. Tur bija reāli superīgi.”

Neparasto skatuves risinājumu tehnoloģiju eksperts vērtē pozitīvi: “Tas ir kaut kas jauns, tāpēc tas ir forši. Man patīk viss interesantais. Cilvēki, kas kāpa uz skatuves, bija apjukuši, viņi nesaprata, kas notiek, uz kuru pusi runāt, un katrs otrais par to izteica kādu piezīmi. Mikrofonam vajag nedaudz satricināt publiku, un uz 20. gadu jubileju tas bija ļoti labi.”

Video

Foto: kā skatuvi redzēja koncerta viesi

Foto: kā skatuvi redzēja TV skatītāji

6 komentāri