tv3.lv

Avārijā cietis dejotājs šovmenis Eldars Salvis Ozoliņš; mākslinieks lūdz atsaukties aculieciniekus

Neapskaužamā situācijā nonācis dejotājs, dažādu šovu dalībnieks Eldars Salvis Ozoliņš.  12. janvāra pēcpusdienā viņš cietis avārijā, kā rezultātā nogādāts slimnīcā. Mākslinieks uzskata, ka avārijā pie vainas “ātrās palīdzības” auto, kurš lielā ātrumā traucies pa ielu bez ieslēgta skaņas signāla un sadūries ar Eldara vadīto auto. Lai tiktu skaidrībā, Eldars lūdz atsaukties notikuma aculieciniekus.

2017. gada 12. janvārī 23:20

“Pēc 16.oo braucu pa Miera ielu virzienā no Mēness uz Kazarmu ielu. Iedegās sarkanā gaisma, pirmais apstājos pie krustojuma. Iedegoties dzeltenajam signālam, ieslēdzu ātrumā, uz zaļo uzsāku braukt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Virzienā no Brīvības ielas uz Valdemāra ielu pa pretējo joslu lielā ātrumā nesās “ātrie” ar ieslēgtu gaismas signālu, taču bez skaņas signāla.

Notika smaga sadursme, jo pārlidoju no pirmās joslas pāri divām pārējām uz sliedēm. Viņu auto tāpat kā mans nebija braucams,” Skaties.lv atklāj Eldars.

FOTO no avārijas

Mākslinieks min, ka uz vietas vairāki aculiecinieki minējuši, ka “ātrās palīdzības” auto nav bijis ieslēgts skaņas signāls. Viņš uzsver, ka arī mūziku auto salonā nav klausījies, kas varētu traucēt dzirdamību.

Dejotājam uzreiz sniegta palīdzība – ar citu neatliekamās medicīniskās palīdzības ekipāžu viņš nogādāts Stradiņa slimnīcā. Eldars uzsver, ka vēlas cīnīties par taisnību, jo ir pilnībā drošs par to, ka viņa vainas avārijā nebija.

“Mans tēvs ir ārsts, un no bērnības viņš man mācījis, ka, ejot ar kājām vai braucot, ja dzird signālu, nekavējoties jāapstājas, jo kādam glābj dzīvību. Un tas man ir kā likums. Tāpēc pat iedomāties nevarēju, ka nedzirdēju.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viņš skaņu ieslēdza pēdējā momentā pie sliedēm, bet viņš vairs nevarēja sabremzēt.

Analīzes apstiprināja, ka neesmu ne alkohola, ne citu vielu ietekmē. Biju izgulējies un adekvāts,” uzsver Eldars.

Viņš lūdz atsaukties ikvienu, kurš 12. janvārī ap 16.00 bija Miera ielas rajonā un redzēja notikušo. Notikuma aculieciniekiem lūdzam sazināties ar Eldaru viņa Facebook profilā šeit.

FOTO: atraktīvais dejotājs dažādos dzīves brīžos

 

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm