tv3.lv

“Baltajā naktī” iespēja redzēt 39 latviešu filmas

“Dzīve – tas ir kino!” – ar šādu devīzi un programmu “Baltajā naktī” lutinās Rīgas Starptautiskais filmu festivāls “2ANNAS”, piedāvājot skatītājiem unikālu iespēju pirms festivāla norises oktobrī kino cienītājiem noskatīties 39 jaunākās Latvijā veidotās īsfilmas, informē filmu festivāla producente Agnese Logina.

2014. gada 4. septembrī 14:00

Iepazīstinot Rīgas un tās viesus ar arvien plašāku popularitāti gūstošo īsfilmas formātu, 6.septembrī visas nakts garumā “2ANNAS” izrādīs visas Baltijas īsfilmu konkursam iesūtītās filmas. Seansi būs skatāmi divos kinoteātros: “Splendid Palace” mazajā zālē, kur katra seansa sākumā būs iespēja noskatīties arī leģendāro Meljesa īsfilmu “Ceļojums uz Mēnesi” (1902), kā arī otrajā kinoteātrī – “KSuns”. Līdztekus filmu seansiem Baltās nakts apmeklētājus iepriecinās arī audiovizuāla performance “Andalūzijas suns” telpās. Programmu ar devīzi “Dzīve – tas ir kino!” īstenos iemīļotais DJ Roberts Gobziņš un VJ Linda Konone.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Šī ir unikāla iespēja noskatīties jaunākos darbus no Latvijas, jo liela daļa šo darbu nekur citur neparādīsies,” par “2ANNAS” programmu Baltajā naktī stāsta festivāla programmu direktore Anna Veilande – Kustikova. “Esam pārliecināti, ka šodienas īsfilmās redzamas rītdienas pilnmetrāžas filmu tendences, tāpēc varam teikt, ka šajā notikumiem bagātajā naktī būs iespēja ieraudzīt nākotnes Latvijas kino tendences,” par kinoseansos skatāmajām, dažādajām programmām stāsta Anna Veilande – Kustikova.

Programma “Splendid Palace” skatītājiem būs pieejama no plkst. 18:00 līdz 03:00, savukārt “KSunī” no plkst. 23:00 līdz 03:00. Festivāla pārstāvji aicina ikvienu viesoties arī “Andalūzijas suns” telpās no plkst. 22:00 līdz pat 03:00, kur arī apmeklētāji tiks aicināti sekot devīzei “Dzīve – tas ir kino!”, lai gan precīzākas detaļas par šo aicinājumu netiek izpaustas. Uzstāšanās paredzēta laika posmā no plkst. 22:00 līdz 23:30, no plkst. 00:00 līdz 01:30, kā arī no plkst. 02:00 līdz 03:00. Ieeja visos pasākumos ir bez maksas.

Tāpat skatītājiem abos kinoteātros būs iespēja aizpildīt anketu, nobalsojot par redzētajām filmām. Anketas ļaus noskaidrot “Baltās nakts” apmeklētāju gaumi, kā arī dos iespēju izlozēt vienu laimīgo skatītāju, kurš laimēs akreditācijas karti uz “2ANNAS” festivālu, kas notiks no 17.oktobra līdz 26.oktobrim.

Pilna “Baltās nakts” filmu programma pieejama “2ANNAS” mājaslapā 2annas.lv.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm