tv3.lv

Būt par jauno reperi Latvijā nav nekāda medusmaize! Nedēļas notikumi šovbiznesā

Vietējā šovbiznesā gads sācies uz raibas nots! Hiphopa skatuvē pilnīgi noteikti. Populārais Kuldīgas reperis Neids šonedēļ dabūjis trūkties vairākkārt.

2017. gada 8. janvārī 8:33

Pērnā gada izskaņā uzmirdzējušais hiphoperis Neids, īstajā vārdā Niks Endziņš, šonedēļ nonāca uzmanības lokā ar paziņojumu, ka viņa un mīļotās meitenes Diānas attiecības tomēr pajukušas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kamēr nelabvēļi trina mēles, ka pie šķiršanās vainojama Neida slava, meitene atklāja patiesos iemeslus. Vairāk lasi šeit!

Foto: Neids un Diāna

Šī nav vienīgā liksta, kas šonedēļ skārusi populāro reperi. Skandalozās hiphopa apvienības “Singapūras Satīns” menedžeris Olafs “FlowReeps” Reinis par Neidu un viņa popularitāti portālam Skaties.lv veltījis ne visai glaimojošas frāzes.

“Pieņemu, ka tas ir viens no vietējiem motreperiem, kas liek sajūsmā gavilēt visiem pieciem viņa mūzikas cienītājiem, kuri patlaban izbauda skolas brīvlaiku.”

Foto: “Singapūras Satīns” klubā “Coyote Fly”

Tikmēr skarbus vārdus vietējiem reperiem veltīja Latvijā vienīgais folk-hiphoperis Misters.

“Mūziķiem tiek piedāvāts industrijas radīts šablons, un viņi to cenšas arī izpildīt. Tur nav radošuma un jaunrades,” sarunā ar portālu Skaties.lv norādīja Misters.

Savukārt savus jaunākos kolēģus viņš redz kā ” tīņus, kuri nesadalīja konfektes, un tagad visai pasaulei par to jāuzzina”. Vairāk lasi šeit!

Foto: Misters uz skatuves

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm