tv3.lv

Deviņus mēnešus man jāsēž un jāraud?!? ”Lauku sētas” grūtniece Sanita jau plāno nākamo BMW driftu

Lielu ažiotāžu raisījusi ziņa par “Lauku sētas” Sanitu Rozenbergu, kura, esot pēdējā grūtniecības trimestrī, ar BMW driftējusi pa Sērenes mežiem, galu galā avarējot. Sarunā ar Skaties.lv topošā mamma izskaidro, kāpēc nebaidās baudīt dzīvi, nesot zem sirds bērniņu.

2017. gada 20. janvārī 12:36

“Tie, kuri uzskata, ka sieviete stāvoklī nevar baudīt ziemu ar BMW, tie lai iet bariņā pie ļaudīm, kas iedomājas, ka sievietei deviņus mēnešus jāsēž mājās! Un jāapraud tas, ka viņa neko nevar un nespēj,” par tiem, kas gaidības uzskata par slimību, ironizē Sanita.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēdējā driftā Sanitai sanāca avarēt! Par avāriju lasi te

Viņa jau audzina dēliņu un uzsver, ka arī pirmās grūtniecības laikā nav baidījusies baudīt dzīvi. Dēliņš piedzimis veselīgs un arī mammai par gaidību laiku palikušas tikai skaistas atmiņas.

Foto no nesenās avārijas


“Biju dulla ar pirmo mazuli, ar otro brīnumiņu vēl dullāka! Mani nebaida cilvēku negatīvisms vai pretīgie komentāri.

Man līdzās ir vissuperīgākie draugi un ģimene. Viņi mani atbalsta jebkurā dzīves posmā. Esmu cīnītāja nevis blemīzere kā daudzas žurkas, kas staigā man apkārt,” dzīvi baudīt nebaidās topošā mamma.

Viņa uzsver, ka nav vērts gaidību laikā vārtīties pa gultu un sūroties, cik viss grūti. “Tās kuras vienmēr pīkst, ka neko nevar, lai paskatās no otras puses – visu var, ja labi grib.

Jūs, čīkstules! Stipras meičas nekas nebiedē un nekas tām nav par grūtu. Dzīvojam jau vienreiz! Jābauda un jāķer mirkli, kamēr var,” iedvesmo Sanita, atklājot, ka jau plāno nākamos drifta priekus.

Foto: Skaistā Sanita

FOTO: Sanita šovā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm