tv3.lv

Dizaineres Kristīnes Deimones un viņas mīļotā Jāņa gultā bērniem nav vietas

Skandalozā dizainere Kristīne Deimone audzina divus dēlus un spēj atrast laiku gan romantikai, gan rūpēm par sevi. Kristīne uzskata, ka viss slēpjas prioritātēs un nav pareizi, ja sievietei visa pasaule ir viņas bērni. Šādu kļūdu viņa pati pieļāvusi ar pirmā dēla bioloģisko tēvu, un vēlāk no tās mācījusies.

2018. gada 29. jūnijā 15:51

Sarunā ar portālu Skaties.lv dizainere neslēpj, ka pieļāvusi daudz kļūdas savās attiecībās ar vecākā dēla tēvu. Bērns bijis visa viņas pasaule, viņa ar to ucinājusies, kopā gulējusi, bijusi kā apsēsta. Tagadējais sievietes draugs, dzirdot mīļotās stāstus par pagājušajām attiecībām, viņu sauc par sektanti un nebrīnās, ka attiecības nebija ilgas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Gadu pēc šķiršanās no bērna tēva, Kristīne satika savu tagadējo mīļoto Jāni. Abi zinājuši, ko vēlas no attiecībām, tā nāca pasaulē viņu dēliņš Džo.

Dizainere sākusi sevi lauzt, nav gulējusi kopā ar bērnu, cēlusies un gājusi uz savu gultu, pārvarot nevēlēšanos pamest bērniņu bērnistabā.

“Neucinājos pie katra pīkstiena, bērns ātri saprata, ka mani izmantot neizdosies. Tā mums auga ļoti mierīgs bērniņš. Tas arī manas un Jāņa attiecības stiprināja. 1.2 gados dēls sāka staigāt, uzreiz noņēmām viņam ratus un mazais pārvietojās tikai ar savām kājiņām. Sākumā mani nervi “gāja pa gaisu”, bet parādiet, kurš 1.8 gadus vecs mazulis var noskraidīt sešas stundas pa zooloģisko dārzu bez gulēšanas un prasīšanās uz rokām. Tagad, redzot kādu māmiņu ar bērnu, kurš jau pats var staigāt, bet viņa to vadā ratos, tas liek man smieties,” nosaka Kristīne.

Sieviete ar otro dēlu tikai vienreiz padevusies emocijām un atsākusi ucināšanos, atstājot Jāni otrajā plānā, bet mīļotais ātri vien visu nolicis savās vietās, uzprasot Kristīnei – kas ar viņu kopā būs vecumdienās? Jautājums bijis kā lūzuma punkts, lai viņa saprastu, kam jābūt pirmajā vietā.

“Mājās mums ir likums, kas palīdz saglabāt privātumu. Bērnus mūsu gultā likt nevar, pat kāpt gultā viņi nedrīkst. Ja ir vajadzība, ceļos, un eju pie viņiem, bet bērni nekādā gadījumā nevar atrasties mūsu gultā. Tā esam ieaudzinājuši, ka no rītiem dēli spēlējas savā starpā un nenāk pie mums. Laiku pa laikam viņi paskatās, vai guļam, bet netraucē,” lepojas Kristīne.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kristīne un Jānis nav lieli romantiķi, bet pāris reizes mēnesī vīrietis iepriecina mīļoto, dāvājot ziedus vai palutinot viņu ar savām kulinārijas prasmēm.

Mēnesī nedēļu dēli pavada laukos, tas ļauj pārim veltīt laiku romantikai, pabūt divatā. Arī kad dēli mājās, mīlnieki spēj atrast mirkļus, kurus veltīt viens otram, nekad nepametot attiecības novārtā. Kristīne smejas, ka Jānim ir trīs bērni: divi dēli un viņa, kam uzmanība vajadzīga visvairāk.

“Vienmēr esmu teikusi, ka sievietes, kuras, kļūstot par māmiņām, sevi atstāj novārtā un saka, ka viņām nav laika, ir slinkas, nolaidušās. Mūsdienās sieviete var visu, arī sēžot mājās ar diviem mazajiem.

Tās, kuras uzskata, ka vīri mīlēs viņas tādas, kādas viņas ir, ir muļķes. Sievietei ir jārūpējas par sevi, jāuztur sevi formā, jābūt vīra lepnumam, nevar staigāt ar noslīdējušu pakaļu. Attiecībās nedrīkst atslābināties, par tām jārūpējas, partnerim jābūt par motivāciju augt, ne nolaisties,” aizdomājas Kristīne.

Vēloties divatā doties vakariņās, lielu atbalstu sniedz Kristīnes mamma, kura pieskata bērnus. Kad kāds saslimst, ome arī klāt. Pāris paši arī tiek ar visu galā, jo lieliski darbojas komandā, bet omīšu atbalsts tos tikai priecē un stiprina ģimeniskumu.

Arī Kristīnes un Jāņa attiecībās ir kritumi – sieviete ir vairāk haotiska, bet Jānis stabilāks. Jūtot, ka mīļotajai tuvojas dusmu lēkme, viņš prot visu neitralizēt, un attiecībās atkal valda harmonija. Arī “viesuļi” ir vajadzīgi, tie piedod attiecībām “asumiņu”.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm