tv3.lv

Džastins Bībers pieķerts, stāstot rasistisku joku

Internetā nopludināts video, kurā kanādiešu popzvaigzne Džastins Bībers saviem draugiem stāsta rasistisku joku par melnādainajiem, ziņo “Billboard”.

2014. gada 2. jūnijā 10:49

~20 sekunžu garajā video Bīberam ir tikai 15 gadu, un viņš jautā draugiem: “Kāpēc melnādainajiem ir bail no motorzāģa?” Neliekoties traucēties par kameru, viņš joku pabeidza ar galveno tekstu, kas sevī iekļauj ļoti rupju un rasistisku vārdu angļu valodā.

Pēc tam gan tviterī Džastina Bībera bijušais miessargs Kenijs Hamiltons ar tvītu sēriju centās jauno mūziķi aizstāvēt, norādot, ka viņš nav rasists. Īsumā aprakstot to, ko Kenijs centās pateikt: “Mēs visi jokojam par cilvēka izmēriem, ārejo izskatu un rasi. Tas nenozīmē, ka tas ir pareizi, bet komēdiķi ar šādiem jokiem pelna miljoniem dolāru. Tas, ko es varu pateikt – Džastins Bībers nav rasists. Viņš tā netika audzināts. Jā, viņš ir pateicis dažus sliktus jokus, un es zinu, ja būtu iespējams, viņš tos paņemtu atpakaļ. Viņš ir ļoti audzis pa šiem pieciem, un, kā jau mēs visi, arī mācījies. Viņš vienmēr tiks kritizēts par to, ko dara, jo cilvēki iespaidojas no tā, ko raksta blogi un prese. Tas nekad nemainīsies.  Kā melnais es jums varu pateikt, ka Džastins Bībers nav rasists. Es viņu pazīstu kopš viņam bija 12 gadu. Es zinu viņu un viņa sirdi.”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm