tv3.lv

Eirovīzijas atlases finālisti Catalepsia aicina uz koncertu

Sestdien, 12. martā, klubā Melnā piektdiena koncertu sniegs doom metal žanra apvienība Catalepsia, kas janvārī ieguva divas Latvijas Metālmūzikas balvas, turklāt nule kā spoži startēja konkursā Supernova, kurā tika meklēts Latvijas Eirovīzijas pārstāvis.

2016. gada 7. martā 11:56

Grupas Catalepsia pirmsākumi ir meklējami 2005. gadā, kad tās dibinātājs Ervīns Francs, kas vēl būdams pusaudzis, nolēma dibināt grupu. Laika gaitā tika iets cauri neskaitāmām sastāvu maiņām, pārtraukumiem un mēģinājumiem pārtraukt grupas dalību pavisam, līdz beidzot 2014. gadā uz to brīdi izveidotā grupa saņēmās un ķērās pie debijas albuma ierakstīšanas, kas tika izlaists 2015. gada augustā. Albums World of Cliché ir guvis labas atsauksmes ne tikai Latvijā, bet arī citviet pasaulē. Grupa par albumu saņēma Latvijas Metālmūzikas balvu, bet Ervīns Francs tik atzīst par Gada balsi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Par lielu pārsteigumu smagās mūzikas cienītājiem Catalepsia pērn nolēma izmēģināt arī neierastāku uzstāšanās formātu un izturēja sākotnējo atlasi konkursā Supernova, kurā tika meklēts Latvijas Eirovīzijas pārstāvis. Catalepsia šajā konkursā uzrādīja neticami labus rezultātus ar dziesmu Damnation Eirovīzijas atlases finālā iegūstot otro vietu.
Tieši starptautiskā interese, ko grupa izpelnījās pēc debijas albuma World of Cliché, bijis viens no iemesliem, kāpēc mākslinieki sākuši skatīties Eirovīzijas virzienā. “Mums radās vēlme parādīt sevi tiem, kuri ikdienā metālu neklausās.

Foto: Catalepsia Eirovīzijas atlasē

Koncertu iesildīs grupa Mono:tas – apvienība, kurā salasījušies dalībnieki no dažādām grupām, līdz ar to ienesot skanējumā dažādus muzikālo žanru elementus. Grupas materiālam raksturīgas nestandarta uzbūves un dzirdami sarkastiski depresīvi motīvi – post-progressive-psychedelic rock virzienā. Līdz šim grupa vairāk strādājusi pie jaunu dziesmu izveides un prasmju izkopšanas, bet ir kāpusi uz skatuves arī dažādos Rīgas pazemes klubos un festivālā Rupjmaize.

Koncerts notiks sestdien, 12.martā, klubā Melnā piektdiena, Rīgā, Brīvības gatvē 193c. Sākums plkst. 20:00, kluba durvis būs atvērtas no plkst.19.00. Biļešu cena iepriekšpārdošanā no 5 eiro – internetā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm