Eksperti atzinīgi vērtē sabiedrības krējuma tērpu izvēli Mūzikas gada balvā, izņemot…

1 komentārs
Eksperti atzinīgi vērtē sabiedrības krējuma tērpu izvēli Mūzikas gada balvā, izņemot…
Foto: F64, LETA

Viens no abiem Aminatas Zelta Mikrofoniem nopelnīts par labāko dziesmu – tā lēmuši mūzikas eksperti. Savukārt stila eksperti piešķirtu arī trešo balvu par ļoti veiksmīgi izvēlētu kleitu. Raidījums Bez Tabu: Dzīves smalkumi talkā aicinājuši pašmāju modes dizainerus – Šeilu un Dāvidu -, kuri tad izšķirs, cik atbilstoši un stilīgi mūsu pazīstamākie mūziķi un izpildītāji tērpās uz Mūzikas ieraksta gada balvas pasniegšanas ceremoniju.

“Tas ir tāds stils kā Bada spēlēs – mazliet tāds agresīvs, bet tajā pat laikā ir kaut kas tāds pirmatnīgs, un ir arī zināma elegance, jo tērps ir tumšs. Un viņai piestāv,” tā par jaunās mūziķes izskatu izsakās Šeila. “Šī ir daudz reiz labāka nekā tās kleitas, kas viņai līdz šim bijušas,” smīnot nosaka Dāvids. “Šī pagaidām ir vislabākā!”

Foto

Ļoti izaicinošu un košu vakarkleitu izvēlējusies ceremonijas producente Elita Mīlgrāve. “Tas vienmēr ir tāds strīdīgs jautājums par tiem caurspīdīgajiem laukumiem. Kleita ir ļoti skaista, jo izskatās tāda etnogrāfiska. Viss ir ļoti smuki, bet es vienīgi būtu likusi garu oderi,” par ierakstu kompānijas MicRec vadītājas izskatu komentē modes eksperte Šeila. “Tas būtu ļoti muļķīgi, ja viņa būtu nopirkusi kleitu un mājās būtu šuvusi klāt to daļu, kas spīd cauri. Šeit pat ir ok, un, es domāju, Elita nav vainīga, ka tā kleita ir tāda. Viņai piestāv!” pozitīvi izsakās Dāvids.

Eksperti nevar vienoties, ko dziedātāja Linda Leen domājusi ar dīvaino kleitas akcentu – asti! “Varbūt viņa aizmirsa – mājās bija kaut kādas lomas spēles un, dodoties uz operu, nenoņēma nost. Es jau, protams, par viņu domāju tikai to pašu labāko, bet mani tas ļoti mulsina. Jāsaka trīs burti – pī, pī, pī!” skarbs ir Dāvids. Arī Šeila ir neizpratnē par šo tērpa izvēli: “Kādreiz man tas liktos koķetīgi, bet tagad esmu milzīga dzīvnieku aizstāve. Kopš redzēju bildes, kurās redzami, kā tie dzīvnieciņi izskatās, kad viņiem norauj to ādu. Un to asti parasti atstāj, Linda Leen būs pievākusi tā līķīša pārpalikumus.”

Kā abi eksperti vērtēja Janu Duļevsku, prezidenta kundzes, Bondaru pāra izskatu – skaties Baibas Runces sagatavotajā materiālā raidījumam Bez Tabu: Dzīves smalkumi.

Video

1 komentārs