tv3.lv

Elita Patmalniece un Ieva Bondare Bruknā mācīs zīmēt

Nākamsvētdien, 3. jūlijā, jau piekto reizi Bauskas novada gleznainajā Bruknas muižā notiks labdarības lielkoncerts Uzcel savu baznīcu!. Mākslas meistardarbnīcas kopā ar māksliniecēm Elitu Patmalnieci, Ilzi Patmalnieci un Ievu Bondari, iespēja vērot Evalda Vasilevska melnās keramikas tehnikā veidotu trauku tapšanu īpašajā keramikas ceplī solās būt brīnišķīgs iesākums dienai gleznainajā Bruknas muižā.

2016. gada 26. jūnijā 11:07

Bruknas muižas vārti apmeklētājiem tiks vērti plkst. 15.00, lai ikviens liels un mazs apmeklētājs paspētu gan aplūkot muižu un tās apkārtni, gan novērtēt paveiktos darbus baznīcas būvniecībā, gan saturīgi pavadītu laiku, piedaloties dažādās radošās darbnīcās kopā ar Elitu Patmalnieci, Ilzi Patmalnieci un Ievu Bondari. Par pasākuma neatņemamu tradīciju kļuvusi Bruknas muižas keramikas cepļa atvēršana, iz kura dienasgaismā tiks celti melnās keramikas tehnikā darīti trauki, kurus veidojuši Kalnu svētības kopienas ļaudis, cieši sadarbojoties ar Latgales Pūdnīku skūlu un keramiķi Evaldu Vasilevski.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto

Tāpat kā citus gadus, arī šovasar notiks īpašs lielkoncerts, kurā piedalīsies Latvijā zināmi un iemīļoti mūziķi. Šogad uz muižas dārzā būvētās skatuves muzicēs Renārs Kaupers, Jānis Jubalts, Rēzija Kalniņa, Lauris Reiniks, Olga Rajecka, Aivars Hermanis un Mārcis Auziņš, Ieva Kerēvica, Ainars Virga, Andris Kivičs, Rūta un Ira Dūdumas, Varis Vētra, Elizabete Zagorska, Lauris Valters, Jānis Miltiņš, Valters Sprūdžs, Ivars Kalniņš, kā arī grupas Framest, Putnu balle, Willow Farm.

Stāsts par kopēji celtu baznīcu piedzima 2012. gadā, kad pirmo reizi Latvijas mūziķi un citi radoši ļaudis nolēma palīdzēt Bruknas kopienas ļaudīm uzcelt savām rokām dievnamu. Tobrīd baznīcas ēkai tika likti pirmie pamatakmeņi un teju neticami, ka nu pašu rokām celtais dievnams vēris savas durvis.

Foto: Bruknas muižas gleznieciskais skaistums

Biļetes uz koncertu nopērkamas Biļešu paradīzes kasēs un internetā. Visi koncertos iegūtie līdzekļi tiks izmantoti kapelas celtniecības, iekārtošanas un apustuļu skulptūru izveidei Bruknā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm