tv3.lv

"Erota" zvaigznes pirms iznāciena sarunājoties ar saviem bērniem. Draiskā Sigita Brazdauska lauž mītus par festivāla māksliniekiem

Erotikas festivāla “Erots” vadītāja ampluā šogad debitēs Rīgas ballīšu zvēriem pazīstamais DJ Gustavito, bet viņa partnere būs pasākumu vadītāja Sigita Brazdauska. Pieredzējusī izklaides industrijas pārstāve gatava lauzt mītus par “Erota” māksliniekiem un akcentē, ka latvieši nebūt neesot atturīgi.

2017. gada 28. janvārī 12:08

“Vairākus gadus festivāla pre-party notika klubā “Coyote Fly”, kur vadu un organizēju dažādus pasākumus, spēlēju mūziku. Esmu vairākkārt arī apmeklējis “Erotu” un nodomājis – būtu forši novadīt šāda tipa pasākumu! Tādēļ izaicinājumu pieņēmu bez liekas domāšanas,” stāsta Gustavito.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Draiskā Sigita Brazdauska “Erotu” vadīs jau piekto reizi. Kas viņu uzrunā un vilina gadu no gada atgriezties uz “Erota” skatuves?

“Mani visvairāk saista aizkulises un jautrība, kas tur notiek! Šo divu diennakšu laikā sadraudzējos ar festivāla zvaigznēm, kas ir pozitīvi, jautri un atsaucīgi cilvēki.

Daudziem ir izveidojies nepareizs priekšstats par “Erota” māksliniekiem. Viņus uzskata par samaitātiem, iedomīgiem un perversiem, taču tas tā nebūt nav! Daudzi ir ģimenes cilvēki, kas pat pirms priekšnesuma skaipā sazinās ar bērniem. Mīļi!

Iepazīstot viņus tuvāk, bieži mainu iepriekš uzrakstīto scenāriju,” stāsta Sigita.

Foto: Sigita un Gustavito

Vai ir kāds priekšnesums, ko īpaši gaidi “Erotā”?

Sigita: O, jā! Ar nepacietību gaidu tikšanos ar “MEN’$” (“Male Empire Night out Show”) puišiem. Viņi ir fantastiski! Superīgi dejotāji un vēl superīgākas personības. Lieliski, ka mums Latvijā ir tāda puišu grupa – seksīgi augumi, perfekta horeogrāfija. Viss, kā vajag! Čipendeili nobāl!

Gustavito: Tad jau arī manā priekšā čipendeili nobāl! (Smejas.) Kā ne kā esmu sācis darboties “MEN’$” šovgrupā, un, kas zina, varbūt gaidītākais priekšnesums būšu es pats.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā no DJ kļuvi par “MEN’$” dejotāju?

G.: “Coyote Fly” sieviešu dienas pasākumā, kur uzstājās arī “MEN’$” džeki, biju DJ un vadītājs. Starp šoviem izklaidēju daiļā dzimuma pārstāves ar mūziku, uzkurināju apmēram 500 meitenes, liekot spiegt, celt rokas gaisā un piedalīties visādās izdarībās. Vienā mirklī pat saplēsu T kreklu.

To pamanīja “MEN’$” vadītājs Arvīds un aicināja pievienoties apvienībai kā DJ.

Sākumā repertuārā pielikām klāt nedaudz dejošanas, taču ar katru nākamo pasākumu mani iesaistīja arvien vairāk.

Ko jūs domājat par erotikas festivāliem?

G.: Citos erotikas festivālos, izņemot “Erotu”, neesmu bijis, taču uz erotiskiem šoviem gan. Piemēram, naktsklubos ASV, Taizemē, Nīderlandē, Francijā un Krievijā. Daži no tiem bija ļoti perversi, un tie mani neuzrunāja, taču daži bija ļoti valdzinoši un patiešām baudāmi šovi.

S.: Biju Vācijā notiekošajā “Love Parade”, un tas bija lieliski – šiki tērpi, interesanti cilvēki.

Savukārt uz “Erotu” cilvēki nāk izklaidēties, skatīties šovus un iegādāties ko īpašu sev un mīļotajam. Šeit nav vietas aizspriedumiem!

Bet joprojām taču pastāv stereotips, ka Baltijā nav seksa…

S.: Latvieši nebūt nav atturīgi! (Strikti.) Drīzāk pieklājīgi un piezemēti. Salīdzinot ar britiem, mēs atļaujamies flirtēt, reizēm dāvāt skūpstu, un tas arī viss. Bet briti atļaujas visu – tupus, rāpus un tā tālāk!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Erota” publika sākumā ir sakautrējusies un uztraucas – ko citi padomās. Bet tā ir ideāla vieta būt pašam, ļaut vaļu fantāzijai un atļauties vairāk nekā ierasts!

G.: Viss ir atkarīgs no atmosfēras, arī vecuma un mentalitātes. Varbūt ikdienā esam kautrīgāki, stīvāki un noslēgtāki par citiem, taču atbilstoša vide var darīt brīnumus.

Vai varat nodefinēt, kas ir 21. gadsimta erotika?

G.: Arī 21. gadsimtā erotika ir saglabājusi savu sākotnējo formulējumu, kurā neiztikt bez simpātijām, iekārojamības, seksīguma, gaumīguma un noslēpumainības.

S.: Erotika ir tas, ko mēs skaidri jūtam, taču nespējam notvert. To nevar ne izveidot, ne kopēt, ne arī pakļaut savai varai. Tā mūs pārņem, kontrolē un, kad vēlas, – pazūd!

Kas ir nepieciešams labam seksam?

G.: Daži kokčiki pirms tam…

S.: Tā noteikti ir laba noskaņa.

Vai esat lasījuši “Kamasūtru”?

S.: Nav bijusi interese. Taču katrai sievietei iesaku izlasīt grāmatu “Sievietes karma” (Inta Blūma – red.). Tur ir atbildes uz visiem jautājumiem, kurus mēs, sievietes, uzdodam sev.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

G.: Esmu tikai pētījis bildītes!

Kādēļ jūs ieteiktu doties uz festivālu “Erots 2017”?

S.: Tā ir cita veida atpūta. Mazliet savdabīga, bet ar saldu piegaršu, kādam pat ar pikantu pēcgaršu…

G.: Tas ir vienīgais erotikas festivāls Baltijā, kur klātienē var vērot erotiskus priekšnesumus, satikt pornozvaigznes un pat saņemt viņu autogrāfus. Varbūt ikdienā pārītis kautrējas ieiet seksšopā, bet festivāla gaisotnē kautrīgums pazūd, un tā ir lieliska iespēja konsultēties, iepazīties ar plašo erotisko rotaļlietu klāstu un izvēlēties vispiemērotāko.

Foto: piedzīvojumi erotikas festivālā pērn

Ašie jautājumi

Sekss pludmalē vai sekss liftā?

Sigita: Pludmalē.

Gustavito: Pludmalē.

Labāk no rīta vai vakarā?

S.: No rīta!

G.: Vakarā. (Smejas.)

Dziesma “Pastum, pastum, pietupies” vai “Ak, tu mana ģeometriskā”?

S.: “Pastum, pastum, pietupies”!

G.: “Pastum, pastum!”

Pamela Andersone vai Andželīna Džolija?

G.: Džolija.

S.: Noteikti Džolija!

Andris Bulis vai Lauris Dzelzītis?

S.: Protams, Dzelzītis!

G.: Nē, Bulis! (Abi smejas.)

Jātnieces vai sunīša poza?

S.: Jātnieces.

G.: Jātnieces un arī sunīša. (Smejas.)

Krūtis vai acis?

G.: Krūtis!!!

S.: Arī krūtis.

Erotikas festivāls “Erots 2017” notiks 17. un 18. februārī Ķīpsalā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Lai aplūkotu šo lapu, lūdzam apstiprināt, ka esi sasniedzis pilngadību. Nu, tu jau saproti... Ja vēl neesi 18 gadus vecs/-a vai nevēlies skatīt šo lapu, lūdzu izmanto iespēju pāriet uz sev piemērotu saturu!

Man ir 18+ nevēlos redzēt šo lapu