tv3.lv

FOTO: dīdžejs [Ex] da Bass papildinājis koka saulesbriļļu kolekciju

Pašmāju dīdžejs un šovā TV zvaigzne iepazītais [Ex] da Bass papildinājis aizvadītajā gadā klajā laisto koka saulesbriļļu kolekciju [EX] da Bass Collection ar jauniem modeļiem, kā arī ir radīts īpašs modelis dāmām.

2016. gada 30. jūnijā 15:40

Pagājušā gada augustā pašmāju dīdžejs [Ex] da Bass klajā laida ekskluzīvu koka saulesbriļļu kolekciju [Ex] da Bass Collection. Kolekciju radīja uzņēmums Max Supreme, un to par izdevušos atzina vairāki sabiedrībā zināmi cilvēki. Šajā vasarā dīdžejs piedāvā savas kolekcijas Black modeļus ar ozolkoka tumšajiem rāmjiem, kā arī ir radīts jauns modelis dāmām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Man ir patiess prieks, ka man visapkārt ir cilvēki, kuri spēj novērtēt kvalitatīvas un ekskluzīvas lietas – tieši šis faktors mūs mudināja turpināt pagājušajā gadā iesākto. Jā, atzīstu, ka šīs brilles nav lētas, bet tas ir likumsakarīgi, jo tas tomēr ir roku darbs un nav masu produkts. Arī ozolkoka tumšajos rāmjos ir iestrādāts [EX] simbols, kas ir šīs kolekcijas pazīšanās zīme, kā arī mans autogrāfs. Komplektā nāk stilīgs īpaša dizaina ādas maciņš,” stāsta dīdžejs.

Foto

Pagājušajā vasarā [Ex] da Bass Collection saulesbrilles savā īpašumā ieguva viens no pasaules rallijkrosa čempionāta top braucējiem Reinis Nitišs, seriāla Viņas Melo Labāk aktrišu konkursa fināliste Raimonda Mazburša, pirmā Latvijas un Baltijas autokrosa čempione sieviete Beate Klipa, kā arī vairāki latvieši ārzemēs un ārzemnieki Latvijā.

[Ex] da Bass Collection jaunās kolekcijas Black prezentācija notiks piektdien, 8. jūlijā, Jūrmalas pludmales bāra Diwalli vasaras sezonas atklāšanas pasākumā. Tā ietvaros [Ex] da Bass uzstāsies arī kā dīdžejs.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm