tv3.lv

FOTO: Ms.Top of the World Plus Size 2016 ietvaros notikusi pikanta pludmales ballīte

Spītējot vēsajiem laika apstākļiem, pirmdien, 6. jūnijā, viesnīcā Laguna House notika pludmales ballīte, kurā pasaules līmeņa skaistumkonkursa Ms.Top of the World Plus Size 2016 dalībnieces savu augumu izrādīja krāšņos peldkostīmos.

2016. gada 7. jūnijā 8:53

Dalībnieces no desmit pasaules valstīm stājās fotoobjektīvu priekšā. Uzreiz pēc šī pārbaudījuma vairākas konkursantes atzina, kas šis esot bijis grūtākais uzdevums.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Ja godīgi, tad ļoti baidījos tieši no fotosesijas peldkostīmā! Tas man bija liels izaicinājums,” smaidot atzina konkursante no Latvijas Tatjana Mackeviča.

Īsi pirms pludmales ballītes notikuma epicentrā ieradās konkursante no Singapūras. “Lidojot uz Latviju, ceļā pavadīts daudz laika, taču esmu gatava izbaudīt šeit notiekošo. Latvijā esmu pirmoreiz, bet man šiet ļoti patīk, arī šobrīd valdošais vēsais laiks,” smejot nosaka pārstāve no Singapūras.

Fotosesijas laikā valdīja ļoti draudzīga atmosfēra. Dalībnieces viena otru atbalstīja ar dažādiem uzmundrinājuma izsaucieniem.

Foto

Atgādinām, ka no 5. līdz 10. jūnijam Latvijā notiek pasaules līmeņa skaistumkonkurss Ms.Top of the World Plus Size 2016, kuru rīko uzņēmēji Kristīne Lindenblate un Mainots Vecvagars.

Lai piedalītos Ms.Top of the World Plus Size 2016 konkursā, augumam jābūt Eiropas 44. līdz 48. izmēra robežās. Protams, formām jābūt skaisti sievišķīgām, izskatam koptam.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm