tv3.lv

Goran Gora izdod jaunu dziesmu un aicina uz “Mosties” koncerttūres noslēgumu

Ceturtdien, 2. oktobrī, noslēdzot mēnesi ilgušo Latvijas koncerttūri ar uzstāšanos mūzikas namā “Daile”, dziesminieks Goran Gora izdos jauno albumu “Mosties”. Jau šobrīd klausītājiem pieejama dziesma “Es esmu piepildīts” – albuma 10. kompozīcija, kas, kā visas jaunā ieraksta kompozīcijas, rakstīta ar dzejnieka Knuta Skujenieka vārdiem.

2014. gada 30. septembrī 18:00

“Ir sajūta, ka atgriežos mājās. Un grūti noticēt, ka tik ilgi esmu bijis prom,” par pirmo Latvijas koncerttūri saka Goran Gora, kuram šis ir pirmais albums latviešu valodā. Atskatoties uz mēnesi ilgo koncerttūri mūziķis uzsver, ka jūtas piepildīts par paveikto kā arī pārsteigts par klausītāju atsaucību vietās, kur koncertējis pirmo reizi, – Latgales vēstniecībā “Gors”, Vidzemes koncertzālē “Cēsis” u.c.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Mosties” koncerttūre deviņās Latvijas skaistākajās koncertvietās sagādāja vairākus pārsteigumus – koncertā Salaspilī klausītāji un mūziķi dzimšanas dienā kolektīvi sveica leģendāro dzejnieku un atdzejotāju Knutu Skujenieku, bet, visiem klātesošajiem par pārsteigumu, uz Siguldas koncertzāles “Baltais flīģelis” skatuves saderinājās divi jaunieši no Ogres. Tūres notikumus un mūziķu ceļojumu pa Latviju spilgti atspoguļo arī Goran Gora sociālo tīklu profili Facebook, Twitter un Instagram.

Goran Gora uzsver, ka singla “Es esmu piepildīts” publicēšana ir likumsakarīga gan tā nosaukuma, gan izdošanas laika dēļ. Īsi pirms “Mosties” tūres noslēguma un albuma prezentācijas mūzikas namā “Daile” šī dziesma izskan kā pateicība tūres klausītājiem un mūziķa personiska retrospektīva atziņa: “Es patiešām jūtos gandarīts un laimīgs par paveikto, mēs esam pārliecināti, ka darām ko nebijušu un lielu un tas visnotaļ ir tikai “Mosties” sākums!”

“Mosties” koncertuzvedumu uz skatuves īsteno sešu mūziķu sastāvs, profesionāli klasiskās un populārās mūzikas izpildītāji. Skatuves gaismu noformējumu veido Latvijas Nacionālā teātra gaismu režijas meistars Oskars Pauliņš un skaņu un gaismu tehnikas komanda no “A-Sound”.
Koncerta organizētāji aicina klausītājus ierasties laicīgi, jo pusstundu pirms koncerta apmeklētājus sagaida īpašs notikums, kā arī lai izmantotu iespēju izvēlēties sev patīkamākās vietas – koncerta biļetes nav numurētas.

Biļetes pieejamas “Biļešu Paradīzē” un “Dailē” un bilesuparadize.lv.

Vairāk informācijas: gorangora.com

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm