tv3.lv

Grupa “Jumprava” izsludina četrus papildkoncertus

3. oktobrī ar koncertu Ogres Kultūras centrā grupa “Jumprava” uzsāks savu 30 gadu jubilejas koncerttūri. Ņemot vērā lielo pieprasījumu, grupa viesosies vēl trīs pilsētās un 14. novembrī izsludina papildkoncertu koncertzālē “Palladium”.

2014. gada 30. septembrī 8:00

Papildus jau izsludinātajiem koncertiem Ogrē, Rēzeknē, Cēsīs, Jelgavā, Liepājā, Valmierā un Jēkabpilī, grupa koncertēs arī Madonas kultūras namā (5. novembrī), Mālpils kultūras centrā (7. novembrī) un pašā gada nogalē – 27. decembrī – tūri noslēgs Ventspils Teātra namā ”Jūras Vārti”. Kopumā, atzīmējot savu 30 gadu jubileju, grupa Jumprava viesosies 10 Latvijas reģionu pilsētās un īpašus koncertus 13. un 14. novembrī sniegs koncertzālē Palladium, informē koncerttūres rīkotāji.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Koncertos varēs baudīt ne tikai Jumpravas labākās dziesmas no grupas 30 gadu pastāvēšanas laika, bet arī kompozīcijas no jaunā albuma ”Laiks runā”.

”Esam kādu laiku klusējuši, bet tagad atkal ir sajūta, ka mums ir ko teikt un mūziķim tas vislabāk padodas caur dziesmām,” stāsta Aigars Grauba. Jaunajā albumā ”Laiks runā”, ko grupa prezentēja 13. maijā, iekļautas 13 dziesmas, kuras “Jumprava” 80. – 90. gados spēlējusi koncertos, taču nav iekļāvusi nevienā no sešiem iepriekš izdotajiem albumiem. Dziesmas tikušas piemirstas, tāpēc šī atgriešanās ir īpaši nozīmīga gan grupai, gan tās faniem un atbalstītājiem, kas palīdzējuši šīm dziesmām atdzimt no jauna.

Grupa Jumprava popularitāti un publikas mīlestību iekaroja 80. gadu beigās. Lielākie hiti: ”Ziemeļmeita”, ”Tālu aizgāja”, ”Mākonis”, ”Peldētājs”, ”Prom no pilsētas”, ”Vēlreiz”, ”Nedaudz par viņu”, kā arī dziesma ”Par rozēm”, kas ir viens no pirmajiem grupas radītajiem skaņdarbiem un joprojām nav zaudējis savu aktualitāti latviešu romantisko dziesmu topā.

Biļetes uz koncertime nopērkamas “Biļešu paradīzes” kasēs.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm