tv3.lv

Grupai ”Ryga” top pikants videoklips

Pašā atvasaras karsonī – augustā un septembra sākumā grupa ”Ryga” filmēja vēl nepublicētā singla ”Tits” video, kura “centrālā ass” ir sieviešu krūtis. 

2014. gada 17. septembrī 10:38

Grupa ”Ryga” darbību uzsāka pērnā gada decembrī, un šobrīd viņu pazīstamākā dziesma ir sadarbībā ar Dailes teātra aktrisi Ēriku Egliju iedziedātā ”Mani vēl”, kas pabijusi daudzu radiostaciju topos, kā arī vēl joprojām ir viena no pieprasītākajām dziesmām mūzikas lejupielādes portālos.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Topošā jaunā singla videoklipa filmēšanā piedalījās arī slavenais lietuviešu teātra režisors Oskars Koršunovs, kurš pagājušajā sezonā Dailes teātrī iestudēja Lietuvā un nu arī Latvijā popularitāti ieguvušo Mariusa Ivaškaviča lugu ”Izraidītie”. Sadarbība nav nejauša, jo grupas ”Ryga” dalībnieks un līderis Mārcis Judzis veidoja izrādei mūziku, aranžējumu veidošanā piesaistot Rihardu Lībieti. Rezultātā izveidojās grupa ”Ryga”, kas pirmo publisko koncertu sniedza šī gada festivālā ”Laba Daba”.

Jautāts, kāpēc ieinteresējies piedalīties grupas ”Ryga” videoklipa filmēšanā, Oskars Koršunovs ir kodolīgs un tiešs: ”Mārcis ir ļoti atvērts, viņš ir arī ļoti drosmīgs, jo dara, ko iecerējis, un visaugstākā līmenī. Turklāt džeki ļoti labi spēlē. Tas ir īsts rokenrols un laba mūzika.”

”Topošais singls ”Tits” ir ziņa visai cilvēcei! izrādās, ka līdzās tādām ekoloģiskām vērtībām kā mūsu meži, ūdens un ozons, no citplanētiešiem ir jāsargā arī mūsu planētas vissievišķīgākais elements – Zemes sieviešu krūtis,” teic mūziķi.

Mūzikas video režisori ir Inese Veriņa un Mārcis Judzis, operators Dainis Juraga, māksliniece Alise Šaburova. Grupas ”Ryga” sastāvu veido Mārcis Judzis (bungas un balss), Rihards Lībietis (ģitāra), Ervings Znotiņš (sintezatori), Armands Butkēvičs (basģitāra).

Dziesmas “Tilts” un video pirmizrāde gaidāma oktobra sākumā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm