tv3.lv

Hokejists Ozoliņš kopā ar mākslinieci Dūdumu

Leģendārais hokejists Sandis Ozoliņš (42) labdarības pasākumu ”Martas balle” apmeklējis kopā ar mākslinieci Gundegu Dūdumu, raksta žurnāls ”Privātā Dzīve”.

2014. gada 30. septembrī 10:39

Aizvadītajā nedēļas nogalē viesnīcā ”Grand Palace Hotel” godam aizvadīta viena no pirmajām labdarības ballēm šoruden. To apmeklēja sabiedrībā zināmi cilvēki, starp kuriem bija arī hokejists Sandis Ozoliņš, kurš uz pasākumu ieradās divu dāmu – mākslinieces un dizaineres Guntas Dūdumas un viņas draudzenes, zīmola ”Lazy Francis” autores Olgas Krūzes – pavadībā. Vakara lielāko daļu Ozoliņš pavadīja galvenokārt Dūdumas sabiedrībā. To, ka abu vidū uzplaukušas simpātijas, nevarēja nepamanīt. Lielāko vakara daļu pāris nodevās sarunām un mirdzošām acīm apmainījās mīlas pilniem skatieniem, novēroja ”Privātā Dzīve”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sarunā ar žurnālu ”Kas Jauns” slavenais hokejists norādīja, ka vakars izdevies: ”Burvīgs pasākums. Ļoti neparasta un eleganta atmosfēra. Es baudu vakaru.” Arī māksliniece vērsa uzmanību uz lielisko pasākumu, atklājot, ka arī Sanda sabiedrība viņu īpaši ielīksmo: Jūtos brīnišķīgi, nezinu, kā ar citiem. Es izbaudu šo mirkli.”

Kā novēroja ”Kas Jauns” pāris uz mirkli bija atstājis labdarības pasākumu, lai atgrieztos jau daudz smaidīgāki un kopā ar Olgu Krūzi – jau trijatā – dotos ”baudīt vakaru mierīgākā atmosfērā”.

Sandis Ozoliņš pirms vairākiem gadiem šķīrās no Sandras Ozoliņas, ar kuru laulībā pavadīja 15 gadus. Ilgu laiku hokejistu saistīja romantiskas attiecības ar TV seju Annu Lieckalniņu. Pēc pašķiršanās Ozoliņš novērots baudām laiku kopā ar TV3 ziņu moderatori Agnesi Vārpiņu. Pavisam nesen medijos parādījās vēsts, ka Ozoliņš it kā ir kopā ar aktrisi Zani Aļļēnu.

Ozoliņa jaunā sirdsdāma Gundega Dūduma ir pieprasīta māksliniece. Beigusi Jaņa Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskolu, vēlāk studējusi glezniecību Vācijā un Latvijā.

Iepriekš talantīgā māksliniece bijusi precējusies ar miljonāru, viesnīcas ”Dome Hotel” īpašnieku Gundaru Ozolu (41). Abu ģimenē dzimusi arī meita. Taču laulība izjuka, kad Ozols nolēma tikties ar apakšveļas dizaineri Inesi Krūmiņu. Pēc laulības šķiršanas Dūduma satikās ar banku nozares speciālistu Edmundu Šimiņu. Abiem piedzima meitiņa. Taču arī šī vienotība nu jau ir pajukusi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm