tv3.lv

Jauniešu elki ieskandina festivālu vasaru modes skatē un krāsu ballītē

Ieskandinot vasaras festivālu sezonu, piektdienas, 17. jūnija, vakarā pie tirdzniecības centra Spice norisinājās pasākums jauniešiem Spice Street Style Party ar Holi. Vakara kulminācija bija populārās jauniešu grupas Carnival Youth uzstāšanās, ko pavadīja Holi festivāla krāsu metieni virs publikas.

2016. gada 20. jūnijā 12:10

Street Style modes šovā klātesošie vēroja aktuālo ielu, festivālu un pludmales atpūtas modi no Debenhams Latvia, New Yorker un citiem Spices veikaliem. Modeļu vidū bija vienmēr pozitīvais TV pāris Aivis Ceriņš un Lelde Lietaviete, populārais šovmenis Mārtiņš Kapzems, Dailes teātra aktrise Lelde Dreimane un t/c Spice direktore Iveta Lāce.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Skates starplaikos uzstājās Mārupes jauniešu deju grupas ar stilīgām hiphopa dejām, kā arī savu meistarību BMX sportā demonstrēja jauniešu vidū pazīstamais Zelta zivtiņas talantu šova finālists Dāvis Dudelis. Pasākuma apmeklētājiem bija pieejama pop-up meikapa un frizūru darbnīca, momentfoto studija, kā arī viņi ieguva skaistus hennas tetovējumus. Drosmīgākie izmēģināja laimi, piesakoties kastinga aģentūrā, kuri jauniešu vidū meklēja nākamos modeļus un reklāmu sejas.

Foto

Jauniešiem bija iespēja iepazīt un izmēģināt stilīgus braucamrīkus – longbordus, skatebordus, kā arī vienu no apspriestākajiem tehnoloģiju jauninājumiem visā pasaulē un Latvijā – hoverdēli. Tas ir ar ķermeņa kustībām viegli vadāms pašbalansējošais elektroskūteris, kurš ļauj klausīties iemīļoto mūziku no mobilā telefona, ko nodrošina iebūvēti audio skaļruņi un Bluetooth savienojums.

Publiku vakara garumā iekustināja DJ Emil Deo, bet pasākuma kulminācijā klātesošos priecēja populārā grupa Carnival Youth, kuru uzstāšanos pavadīja pozitīvs krāsu un emociju sprādziens. Vairāk krāsu un mūzikas apmeklētāji varēs piedzīvot Holi krāsu festivālā, kas notiks 9. jūlijā Lucavsalā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm