tv3.lv

Justs izdevis dziesmas Ko tu dari? video. Noskaties!

Mūziķis Justs Sirmais klausītāju un fanu vērtējumam nodod dziesmas Ko tu dari? video, kas divu dienu laikā uzņemts vairākās rūpīgi atlasītās Latvijas pilsētās, informē mūziķa pārstāve Karmena Stepanova.

2016. gada 15. jūnijā 13:14

“Man videoklips asociējas ar vasaras stāstu – mīlestība un draudzība, jaunības un trakulības garša,” stāsta Justs. Domājams, ka visi, kuri skatīsies Ko tu dari? video, atcerēsies kādu spilgtu savas vasaras notikumu vai steigsies ārā, lai to radītu. Viņaprāt, “klips parāda, cik daudz interesanta ir ārpus mūsdienu interneta pasaules – vajag tikai nedaudz pavērst skatu prom no telefona, lai ieraudzītu, ko mums sniedz realitāte”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Video

Video autori ir Imagine Pictures. Video producente ir Jūlija Fricsone-Gavriša, režisors – Andžejs Gavrišs.

Atgādinām, ka līdz 23. jūnijam katrs ir aicināts piedalīties dziesmas fanu video versijas veidošanā, sūtot savus vasaras piedzīvojumus video formātā [email protected] Informācija par video parametriem un noskaņu publicēta Justa Facebook profilā.

Mūziķa pirmais singls latviešu valodā, kas iznāca maijā, klausāms Spotify un Soundcloud, kā arī pieejams lejupielādei iTunes.

Februārī Justs jauno autoru un izpildītāju konkursā Supernova izcīnīja iespēju pārstāvēt Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursā, un finālā, kas norisinājās Stokholmā, ar dziesmu Heartbeat ierindojās 15. vietā. Justs Sirmais ir uzstājies dažādu grupu sastāvos – ar Taxfree, Gacho un citiem, šobrīd RPIVA apgūst džeza un populārās mūzikas vokāla pedagoģiju.

Foto: Justs Eirovīzijā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm