tv3.lv

“Kā jums nav kauna?!” Riču runasvīrs brīdina iedzīvotājus: maizes pirkšana var beigties ar 35 eiro sodu!

Pagājušajās brīvdienās pamatīgu sašutumu kādā pavisam ikdienišķā situācijā piedzīvojis grupas “Riči Baltican” dalībnieks un runasvīrs Kaspars Pudniks. Pēc veikala apmeklējuma mūziķis, paša vārdiem, kļuvis par krāpniecības upuri.

2017. gada 16. janvārī 16:29

Vēršoties pie portāla Skaties.lv, atklātā vēstulē Pudniks apšauba Rīgas domes veselo saprātu un atklāj, kā stundas laikā kāda autostāvvietu firma spēj nopelnīt vairāk nekā 1700 eiro.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Firmai ir atbilde Pudnikam! Lasi te!

“Atkal un atkal rūgtums pārņem manu sirdi par līdzcilvēku alkatību, vienaldzību un noziedzību pret mums – Latvijas iedzīvotājiem. Tas ir absurds! Un šim absurdam atļaujas un licences izsniedz neviens cits kā mūsu dārgā Rīgas dome. Es ļoti gribētu uzzināt šo cilvēku vārdus!

Man nav ne jausmas, cik daudzi godprātīgi cilvēki jau ir kļuvuši par šā noziedzīgā kantoreļa “Cityparks Latvija” upuriem, taču viņu pulkam vakar pievienojos arī es, iekrītot viltīgi izliktajās lamatās. Nevilkšu ievadu garumā un uzreiz pie lietas.

Rīgā strauji uzņem apgriezienus kārtējais noziedznieku un krāpnieku, jāsaka gan – pilnīgi oficiāli un legāli ar Rīgas domes izsniegtām pilnvarām – darbojošais kantoris.

Tie, kuri ikdienā pārvietojas ar savu personisko vai darba auto, zinās teikt, ka, ja esi novietojis auto uz ielas stāvēšanai tam neparedzētā vietā, vari droši rēķināties ar soda kvīti par pārkāpumu, kuru izrakstīs Rīgas pašvaldības darbinieki. Savukārt, ja esi atstājis auto tam paredzētajā vietā – stāvvietā – taču neesi apmaksājis stāvēšanu, iegādājoties speciālu atļaujas čeku, kuru jānovieto aiz auto vējstikla, tad arī droši vari rēķināties, ka atgriežoties soda kvīts rotās tava auto priekšējo stiklu.

Bet vai kāds varēja iedomāties, ka, atbraucot uz veikalu Maxima vai RIMI un novietojot auto pie šā veikala blakus esošajā stāvlaukumā, kā Tu to esi darījis jau 15 gadus. Iznākot no veikala, kur nopirki maizi un sāli, saņemsi 35 eiro soda kvīti!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Bet visu pēc kārtas!

Tātad, kas ir ” SIA “Cityparks Latvija”, reģistrēta: Rīga, Jaunmoku iela 34″

SIA “Cityparks Latvija” ir uzņēmums, kas dibināts 2013. gadā, balstoties uz privātu kapitālu. Uzņēmuma pamatdarbība ir dažāda veida autostāvvietu, no vienlīmeņa līdz daudzstāvu, izveide un apsaimniekošana, kā arī satiksmes organizēšana automašīnu novietošanai autostāvvietās. Uzņēmumā darbojas viskompetentākie nozares speciālisti, kuri dalās ar klientiem savās prasmēs un zināšanās, un ar savu pieredzi lieliski palīdz daudzstāvu autostāvvietu un zemes īpašniekiem gūt maksimāli lielus ienākumus no autostāvvietu pakalpojumiem.

Būtībā šajā aprakstā, kurš rotā cityparks.lv mājaslapu, viss ir pateikts. Viskompetentākie speciālisti – gūt maksimāli lielus ienākumus (laupījumu – izkrāpjot ar viltu to no cilvēkiem).

Tā shēma, ja es pareizi saprotu, darbojas šādi.

Cilvēks atbrauc uz veikalu, manā gadījumā uz Vienības gatvē 113 esošo Maxima veikalu, kur tam vienmēr blakus ir bijis liels stāvlaukums, un, kā vienmēr, cenšas novietot savu auto pēc iespējas tuvāk ieejai, lai pēc tam ar pirkumiem nav jānēsājas pa stāvlaukuma teritoriju.

Un parasti pie veikaliem ir speciāli paredzētas invalīdu stāvvietas, stāvvietas ģimenēm ar bērniem, piegādes transports un pārējās vietas, ja ir brīvas, laipni lūgti novietojiet savu auto. Tieši tā arī es izdarīju. Novietoju mašīnu, kā parasti es to daru, un bez jelkādām domām, ka es kaut ko pārkāpju, iegāju veikalā.

Atgriežoties redzu uz stikla soda kvīti, jāsaka gan, ka sākumā nodomāju, ka tā ir kaut kāda reklāma, tādas arī bieži lipina, kur vien var pielipināt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Un parasti, ja esi neatļauti novietojis auto un riskē, tad jau, saņemot sodu, pats vien vainīgs esi, tu ar to rēķinies, taču šajā gadījumā, atverot kvīti un ieraugot sodu 35 eiro, es biju, maigi sakot, pārsteigts.

Blakus staigāja kungs un bļaustījās (rupji) uz tikko piebraukušām mašīnām, ka visiem pēc kārtas līmē sodus un ka šeit, izrādās, nedrīkst stāvēt. Cilvēku neviltotais izbrīns un sašutums lika papētīt, ko tad es īsti esmu pārkāpis un  kur tad atrodas šīs aizlieguma zīmes. Izrādās, ka pie pagaidu remontdarbu metāla sienas, kura stiepjas visas Maximas garumā, vienā pusē maza zīmīte un otrā pusē maza zīmīte – Liels burts (P) un zem tā apakšā rakstīts – Tikai ar Cityparks Latvija atļaujām!

Opā !!! Jāsaka uzreiz, ka, iebraucot ar mašīnu teritorijā, šīs zīmes, maigi sakot, nav pamanāmas, ja nezini, ka tās ir jāpamana. Zinu, ka citās vietās, kur ir speciālas stāvvietas paredzētas kādam – ir pie katras stāvvietiņas pretī stabiņš ar uzrakstu vai šiltīte, kuru nav iespējams nepamanīt, šādā veidā novēršot iespējamo pārkāpumu.

Bet, ja zīmes būtu novietotas redzamā vietā, tad jau šis krāpnieku un izspiedēju bizness nesanāktu – vai ne!?

Un no kurienes sods ir 35 eiro? Par ko? Kādēļ ne 1 eiro vai nu vismaz 5 eiro?

Tās pusstundas laikā, ko tur pavadīju – šādas kvītis saņēma apm. 50 mašīnas. Tātad 30 min. laikā Citypark noziedznieki nopelnīja 50 x 35 eiro = 1750 eiro… (tikai pie 1 veikala) – nav slikts bizness. Un cik dienā? Cik Rīgā un Latvijā ir šādu vietu?

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Es saprotu, ka šis ir mirkļa bizness, bet kā Jums nav kauna!

Diez vai es būtu baigi “cepies” par šo. Jau pierasts, ka apkārt visu laiku “čakarē” kā vien var, ja vien ar blakus nolikto auto nebūtu atbraukusi kāda sirma omīte. Viņa pienāca pie auto ar savu iepirkumu maisiņu, pēc veikala apmeklējuma smaidīga paņēma kvīti – un izlasot viņai kļuva slikti ar sirdi. Blakus esošie cilvēki iesēdināja viņu auto un izsauca NMP – Neatliekamo medicīnisko palīdzību – tautā sauktos par “ātrajiem” . Viņas auto palika pie Maximas un viņu ar “ātrajiem” aizveda uz slimnīcu.

Sakiet lūdzu cienījamie SIA “Citypark Latvija” kā Jūs domājat, cik cilvēku Jūs šādā veidā esat iepriecinājuši??? Tā jau šie ļautiņi ir nodzīti. Aptiekā katram otrajam ir jāatsakās no daļas nepieciešamo medikamentu, jo nevar atļauties. Un Te vēl, nopērkot maizīti, – še – maksā kaut kādiem “kropļiem” sodu 35 eiro. Vai ir jāstāsta, ka lielākajai daļai Latvijas iedzīvotāju 35 eiro ir milzīga nauda.

Aicinu padalīties ar šo rakstu, spiest ieteikt un dalieties komentāros ar saviem novērojumiem, kā arī savu pieredzi, saskaroties ar šo nejēdzību!

Sargāsim viens otru un turpmāk, braucot uz veikalu, esiet ļoti uzmanīgi – Jo Tur Jūs jau gaida krāpnieki, kuri ar Maxima vadības un Rīgas domes gādību centīsies Jums izkrāpt pēdējo naudu.

Ar cieņu

Kaspars Pudniks”

Foto: mūziķis dzīvē un uz skatuves

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm