tv3.lv

Keitija Perija Rīgā sniegs vienu no 2015. gada iespaidīgākajiem koncertiem

Viena no pēdējo gadu aktuālākajām mūzikas zvaigznēm pasaulē, amerikāņu dziedātāja Keitija Perija, kas nākamā gada 15. martā koncertēs ”Arēnā Rīga”, par jaunās turnejas ”Prismatic World Tour” šoviem saņēmusi cildinošākās atsauksmes.

2014. gada 1. septembrī 8:56

Kā informē koncertaģentūra “FBI”, dziedātāja Keitija Perija (Katy Perry) koncerttūri uzsāka vasarā, sniedzot vairākas uzstāšanās Lielbritānijā, un pašlaik turpina vērienīgo ”Prismatic World Tour” okeāna otrā krastā – Ziemeļamerikā. Gan šo koncertu apmeklētāji, gan mūzikas apskatnieki turnejai velta slavinošākās atsauksmes. Tā, piemēram, par izpārdoto šovu ASV galvaspilsētā ”The Washington Post” raksta: ”Koncertā ir tik daudz ko redzēt, ka tas dažbrīd šķiet neticami! Dejotāji, kas ģērbušies kā mirdzoši kareivji. Ģitāristi, kas no saviem instrumentiem šauj uguni. Gaisa akrobāti, kas izpilda cirka cienīgus un galvu reibinošus trikus. Uguns un daudz salūta! Un pati Keitija Perija, turoties pie baloniem, lido pāri skatītājiem. Pilnīgs neprāts pozitivā nozīmē!”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pati mūziķe jauno koncerttūri raksturo kā ”svētkus acīm”. Neskaitāmas kostīmu maiņas, seši cēlieni, kuros klātesošie tiks aizvesti teatrālā laika ceļojumā no senās Ēģiptes līdz 1980. gadu spilgtajām ballītēm, iespaidīgas skatuves transformācijas – tas viss raksturo Keitijas Perijas jauno uzvedumu. Dziedātāja ieradīsies Eiropā ar šo pašu šovu 2015. gada sākumā, lai sniegtu vismaz 20 koncertus.

Turneja veltīta mūziķes jaunākajam ierakstam ”Prism”, kas sasniedza 1. vietu gan Lielbritānijā, gan ASV. Dziedātājas trešais studijas albums tika izdots 2013. gada nogalē, debitējot pirmajā vietā ”iTunes” topā 97 valstīs, tādējādi sasniedzot Perijas karjeras lābākos pārdošanas rezultātus un kļūstot par 2013. gada pieprasītāko ierakstu ASV sieviešu izpildītāju konkurencē.

Biļetes uz Keitijas Perijas koncertu Rīgā iespējams iegādāties ticketpro.lv un ”Ticketpro” kasēs TC ”Galleria Riga”, ”Spice”, ”Domina Shopping”, ”Rīga Plaza”, ”Sky&More”, ”Olimpia”, ”Rimi ”Alfa””, ”Rimi ”Valdemārs””, ”Rimi” Pulkveža Brieža ielā informācijas centros u.c.

Skatuvei aizņemot gandrīz pusi no ”Arēnas Rīga” laukuma, stāvlaukumā pieejamas vien 2 400 stāvbiļetes, ierasto 4 500 vietā. Biļetes maksā, sākot no EUR 49. Koncertā būs arī īpaša fanu zona tikai 480 apmeklētājiem, kas atradīsies grandiozās skatuves iekšpusē – šādas biļetes cena ir EUR 85.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm