tv3.lv

Ķesteris, Grāvelis un Subatnieks iztrakojas, iespējams, visu laiku provokatīvākajā pašmāju videoklipā

Pagājušajā piektdienā trakas ainas bija vērojamas grupas Ryga jaunās dziesmas CandyMan videoklipa filmēšanas laukumā Dailes teātra aktieru zālē. Videoklipa veidotāji neslēpj, ka ļoti iespējams, šis būs viens no visu laiku provokatīvākajiem latviešu video.

2016. gada 8. martā 11:56

Grupas Ryga līderis Mārcis Judzis, kurš ir ne vien dziesmas autors un izpildītājs, bet sadarbībā ar producentu Ritvaru Bluku arī video sižeta līdzautors, stāsta: “Šo dziesmu sarakstīju par godu Austrālijā dzīvojošam, ekscentriskajam pleijbojam CandyMan, īstajā vārdā Traveram Beinonam (Travers Beynon). Kādu vakaru es izlasīju rakstu par pieciem multimiljonāriem, kuri šķiežas ar naudu, uzdzīvo un jā, protams, mīl sievietes. Un jo vairāk, jo labāk. Sāku komunicēt ar CandyMan, vispirms aizsūtot viņam dziesmu Tits ar skaidrojošo tekstu: “Šeit ir dziesma par tevi.” Uz kuru pārsteidzošā kārtā CandyMan man arī atbildēja: “Vecīt, tas nav par mani, bet par krūtīm!”. Uz to es viņam atbildēju: “OK, drīzumā būs dziesma tieši par tevi!”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto

Video sižeta darbība risinās šova Euro Mission laikā, kur jau pašā sākumā ir skaidri redzams, ka šovs ir nolemts neveiksmei. “Šova video operators ir pilnīgs nejēga! Pasākuma organizatoriem ir plāns translēt šovu visā pasaulē un tādēļ viņi ir nolīguši kādu, kurš saprot visu no translēšanas lietām. Ļoti iespējams, ka viņš ir vienīgais, kas kaut ko saprot no šī visa lielā bardaka. Žūrija ir ļoti spēcīga, kolorīta un zina, kas pasaulē šobrīd ir vajadzīgs. Un, protams, kas tas par šovu bez balsošanas?! Tāpēc mums ir zvanu zēni, kas pieņem zvanītāju balsojumus. Viss ir nopietni! Kā pirmais un vienīgais uzstājās pats CandyMan ar dejotājiem…” stāsta Judzis. Tālākos notikumus varēs redzēt jau 14. martā, kad tiks publiskots video.

Videoklipa filmēšanā piedalījās aktieri Ģirts Ķesteris, Gints Grāvelis, Ieva Florence, Lauris Subatnieks un Vilnis Kuģinieks.

Filmēšanu īpaši krāšņu padarīja horeogrāfe Ieva Biteniece un viņas vadītās studijas PRO-X meitenes. Video filmēšanā piedalījās arī paši grupas Ryga dalībnieki. Klipa veidotāji lika aktieriem iejusties visai divdomīgos tēlos, kas, protams, izraisīja dažādas emocijas filmēšanas laukumā un tāpēc ļoti iespējams, ka būs tapis viens no visu laiku provokatīvākajiem latviešu video. Video režisori ir Judzis un Ritvars Bluka, kurš veica arī operatora un klipa montāžista pienākumus, kostīmu māksliniece – Līga Banga, gaismu mākslinieks – Harijs Zālītis.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm