tv3.lv

Kinofestivāls “Baltijas pērle” paziņo par slēgšanu

Piektdien, 12. septembrī, Rīgas Kongresu namā notiks pēdējā kinofestivāla “Baltijas pērle” atklāšana. Festivāls, kas aizsākās 1993. gadā, noslēgsies 2014. gada 21. septembrī, vēstīts festivāla rīkotāju izplatītajā paziņojumā.

2014. gada 11. septembrī 12:45

Starptautiskais kinofestivāls “Baltijas pērle” pērn nenotika finansējuma trūkuma dēļ, bet, kā aģentūrai LETA pastāstīja projekta vadītāja Asnāte Vasiļjeva, festivāla slēgšna šogad nav saistīts ne ar finansējuma trūkumu, kā tas bija kinofestivāla “Arsenāls” gadījumā, ne arī ar skandalozajiem franču aktiera Žerāra Depardjē izteikumiem par Krieviju, Ukrainu un krievisko.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

12. septembrī par godu pēdējā kinofestivāla “Baltijas pērle” atklāšanai Rīgas Kongresu namā gaidāms grandiozs koncerts “Kino mūzikas leģendas”, kurā uzstāsies pasaulslavenais vokālais kvartets “Le Divas” (Itālija), izcilais latviešu komponists Raimonds Pauls un Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris diriģenta Marčello Rotas (Itālija) vadībā.

Seansi notiks no 12. līdz 21. septembrim trīs kino izrādīšanas vietās: kinoteātrī “Splendid Palace”, kinoteātrī “Kino Citadele” un Rīgas Kongresu namā. Festivāla programmā iekļautas 50 filmas. To atlases kritēriji saglabājušies nemainīgi: dižie vārdi, mūžīgās tēmas, augstais stils.

Šogad festivāla kino programmā ikviens atradīs sev tuvo un interesējošo: no klasikas šedevriem līdz jaunākajām Eiropas spēcīgāko kinofestivālu sensācijām. Asu izjūtu cienītājus 12. septembrī gaidīs tradicionālā kinonakts, kad vienā seansā varēs noskatīties trīs pilnmetrāžas spēlfilmas.

Biļešu cena no 5 līdz 8 eiro. Biļetes var iegādāties festivāla informācijas centrā Rīgas Kongresu namā, “Biļešu serviss” un “Kino Citadele” tīklā. Ar kinofestivāla “Baltijas pērle” programmu var iepazīties interneta vietnē balticpearl.lv.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm