tv3.lv

"Koncertu nepietiek!" Viktors Zemgals atklāj šovbiznesa sūrās aizkulises

Mītu par pieprasījumu pēc šlāgermūzikas zvaigznēm teju katrā īstenā latviešu ballītē apgāž grupas “Eolika” dziedātājs Viktors Zemgals. Iemīļotās grupas dalībnieks, kurš nereti uz skatuves kāpj arī kā solomākslinieks, situāciju Latvijas šovbiznesā laipni uztic portāla Skaties.lv lasītājiem.

2017. gada 11. janvārī 14:31

“Koncertu nepietiek!” jautāts, vai koncertgrafiks ir gana blīvs, lai sevi nodrošinātu, sarunā ar portālu Skaties.lv neslēpj populārais dziedātājs Viktors Zemgals.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Salīdzinot ar citiem māksliniekiem, es noteikti sevi vērtēju augstāk, nekā es reāli varu saņemt.

Līdz ar to ir jāprot paņemt jebkura naudiņu, ko tev piedāvā. Citreiz, lai nepaliktu bez darba, ir jānodarbojas ar labdarību…

Bet galīgi sūdzēties arī būtu grēks. Piemērs. Ja mēs ar “Eoliku” savulaik sniedzām 300 koncertu gadā, kas ir ļoti labs rādītājs, tad tagad es priecājos par četrdesmit, piecdesmit koncertiem, kas ietver gan privātus pasākumus, gan draugu ballītes, gan korporatīvus pasākumus,” pieredzējušais skatuves mākslinieks ļauj ielūkoties skarbajās Latvijas šovbiznesa aizkulisēs.

Foto

Jautāts, kas viņam pēdējā laikā licis justies īpaši labi, dziedātājs priecājas, ka nejūtas nevajadzīgs.

“Tur, kur es aizbraucu, mani klausītāji pēc koncerta nāk klāt un saka: “Vai, cik forši, ka ir kaut kas tāds!” Tie galvenokārt ir seniori.

Tīņi un jaunieši uz maniem pasākumiem nāk krietnā mazākumā. Es neteiktu, ka nav nemaz, jo starp jauniešiem ir arī tādi, kuriem patīk latviešu mūzika un patīk arī šlāgeris. Es gan sevi neuzskatu par tipisku šlāgeristu.

Ir daudz trakāk domāt, kas notiks pēc gadiem pieciem,” pārdomās dalās Zemgals.

Grupai “Eolika” pagājušajā gadā pagrieziena punkts bijusi uzstāšanās Kalnciema kvartālā.

“Es neatceros, kādā veidā mēs tur nokļuvām, bet tur bija ļoti daudz cilvēku – pārsvarā jaunieši līdz vidējai paaudzei.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Un tieši Kalnciema kvartāls pavēra mums jaunas iespējas. Mūs sāka aicināt uz korporatīvajiem pasākumiem, uz Ziemassvētkiem, uz valsts svētkiem, tai skaitā arī uz Koijotiem.

Lielākais pārsteigums “Koijotos” bija – tur pārsvarā nāk jaunatne – ne no tirgus laukuma, bet diezgan solīda publika –, ka viņi mūs uzņēma vienkārši super.

Kluba vadība mūs nofraktēja jau uz divām spēlēm šajā gadā.

Iespējams, mūsu rūdījums, mūsu pieredze spēlē savu lomu. Neesam viendienīši, kas “uzlec” ar vienu hitu,” klāsta dziedātājs.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm